Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає нагріву у НВЧ у мікрохвильовій печі з грилем Candy CMW 9025 EG, ремонт НВЧ Candy.

Закінчення ремонту: 07.02.2020
Замовлення №: 00038
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч Канді CMW 9025 EG (Candy) з грилем, наділена сенсорним типом керування, споживаною потужністю 1450 Вт, максимальною потужністю мікрохвиль 900 Вт та потужністю гриля 1000 Вт. Об'єм цієї НВЧ печі становить 25 літрів, в ній використовується піддон, що обертається, діаметром 315 мм. У мікрохвильовій печі використовують систему захисних блокувань, в ній можна готувати, розігрівати, а також розморожувати.

✓ Заявлена несправність замовником

Мікрохвильова піч, що поступила в нашу майстерню, не гріє (відсутнє нагрівання в НВЧ). На прийманні замовник розповів, що в основному мікрохвильова піч використовується для розігріву вже приготовлених страв, при цьому досить інтенсивно. Коли в обід вирішили розігріти суп, виставивши потрібну програму та час, тарілка із супом так і залишилася холодною. Нічого самостійно не роблячи він відразу звернувся за допомогою та попросив, щоб ремонт НВЧ Candy був виконаний якнайшвидше, тому що без неї вкрай не зручно. Оскільки це перша несправність, пристрій не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що зовнішній стан мікрохвильової печі від популярного виробника Candy досить хороший, у неї чистий акуратний корпус, дверцята відкриваються та закриваються добре, плівкова клавіатура без пошкоджень. Внутрішня духовка чиста та не зажирена (див. світлину №2). У мікрохвильовій печі немає куплера, перед здачею в ремонт НВЧ Candy користувач самостійно зняв коліщатку та тарілку. У цій моделі використовується магнетрон WITOL 2M219J, однак причиною несправності є високовольтні ланцюги, що вийшли з ладу, згорів високовольтний запобіжник, тому ремонт буде спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні високовольтних ланцюгів, заміні в ланцюгах нагріву НВЧ (живлення магнетрона) запобіжника 5кв 750ма, який згорів (добре видно на світлинах №4 та 5). Після такого ремонту НВЧ Candy несправність повністю усунена, нагрівання виконується добре (перевірили роботу мікрохвильової печі в умовах майстерні). На цей ремонт із позитивним результатом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт високовольтних ланцюгів та заміну запобіжника замовнику довелося заплатити 400 грн.

✓ Причини несправності

Ця НВЧ піч від компанії Candy не виконувала нагрівання продуктів через те, що несправними виявилися високовольтні ланцюги. Мало того, згорів запобіжник, що могло бути викликане тривалим розігрівом страв при поганому обдуванні, можливо, користувач використовував посуд з металевими елементами, чого категорично не можна робити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту ця НВЧ піч за умови правильної експлуатації працюватиме довго. Рекомендації стосувалися того, що після приготування або розігріву страв внутрішню духовку провітрювати, вчасно проводити чищення, щоб на стінках та особливо на слюдяній пластині не збирався жир та часточки їжі. Для розігріву їжі не використовувати посуд із металевими елементами!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.