Немає нагріву, погано спрацьовує N-кодер в Samsung CE2974NR, заміна магнетрона в мікрохвильовці.

Замовлення №: 
90406
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мікрохвильовка Самсунг CE2974NR з грилем, електронним типом управління та обсягом внутрішньої духовки 28 літрів. Потужність мікрохвильовки 900 Вт, у неї 6 рівнів потужності, є дисплей та таймер на 99 хвилин. До додаткових функцій можна віднести - режим розморожування, прискорений розігрів, а також підсвічування камери, звуковий сигнал та блокування від дітей.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У мікрохвильовці немає нагрівання в СВЧ, погано спрацьовує N-кодер потужності нагріву. Імовірно буде потрібною заміна магнетрона в мікрохвильовці, що має бути підтверджено проведеною первинною діагностикою. З розповіді замовника вона зламалася вперше, тому раніше її ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того як мікрохвильовку розібрали, з'ясували, що в ній використовується плата управління RCS-22F209-08, реле TEXEL CU11-24S. Однак проблема виникла в високовольтних ланцюгах, несправний хвилевід та плата управління. Магнетрон ОМ75Р (31) втратив емісію, N-кодер розвалився, слюда почала прогорати (видно на світлині №4). Усередині мікрохвильовка трохи зажирена. В даному випадку потрібна заміна магнетрона в мікрохвильовці, відновити який не можливо.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт полягав в наступному: відновлені високовольтні ланцюги та плата управління, виконана реставрація N-кодера. Також зробили заміну магнетрона в мікрохвильовій печі (аналог Galanz M24FB-210A) та слюдяної пластини 100-115мм (дивитися світлини №2 та 5). Виконана чистка хвилеводу. На цей ремонт + магнетрон, який замінили, видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Заміна слюди і магнетрона, а також відновлення плати управління, ВВ ланцюгів та реставрація N-кодера коштували 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Причин, за якими не працювала дана мікрохвильовка кілька, по-перше, магнетрон втратив емісію та була потрібна його заміна, по-друге, з ладу вийшли інші модулі, включаючи плату управління та N-кодер. Природно, що в такому стані розраховувати на повноцінну роботу СВЧ печі не доводиться.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після заміни нового магнетрона та відновлення модулів, що вийшли з ладу, замовнику рекомендовано правильно поводитися з мікрохвильовкою. Після приготування чи розігрівання страв - провітрювати, намагатися, щоб на слюдяну пластину не потрапляли частинки продуктів та жиру, інакше вона знову почне прогорати і потрібною буде її заміна.

ремонт мікрохвильовки Samsung CE2974NR
ремонт мікрохвильовки Samsung CE2974NR
ремонт мікрохвильовки Samsung CE2974NR
ремонт мікрохвильовки Samsung CE2974NR
ремонт мікрохвильовки Samsung CE2974NR

Коментувати