Не завантажується Android в телевізорі Skyworth 43G6 with Google EcoSystem, ремонт телевізорів Skyworth.

Замовлення №: 
90447
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Скайворд 43G6 with Google EcoSystem (Skyworth) - це преміальна 43-дюймова модель телевізора на новітній офіційній платформі Google Android TV 6.0 з голосовим управлінням, а також розпізнаванням більше 90 мов, в тому числі української. Модель Skyworth G6 наділена повністю металевим корпусом, 4K IPS матрицею, потужним саундбаром, українським інтерфейсом з локалізацією під місцеві медіа-ресурси.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор Skyworth надійшов в наш сервісний центр із заявленою несправністю - не завантажується операційна система Android, потім зовсім вимкнувся і навіть не світиться індикатор. З розповіді замовника дізналися, що у нього немає припущень з приводу причин виникнення проблеми, оскільки перепадів напруги не було, в грозу телевізор теж не працював. Оскільки це перша поломка, раніше ремонт телевізорів Skyworth ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор від відомого китайського виробника Skyworth повністю розібрали, з'ясувалося, що в ньому застосовані такі модулі, як матриця SDL430WY (BD0-700) (01), плата T-con 55T32-COF CTRL BD. Однак під час діагностики точно встановили, що з ладу вийшли плата Main Board та блок живлення E249823, на якому розташований трансформатор JLC25106. Виходячи з цього, ремонт телевізорів Skyworth повинен бути спрямований на відновлення даних модулів.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту LED телевізорів Skyworth знадобилося спеціальне обладнання, оскільки, на блоці живлення і платі Main Board довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, в число яких входять резистори, конденсатори різного номіналу, діоди. Також виконали прошивку. Після вищеописаного ремонту, на який видана гарантія, вдалося повністю усунути заявлені несправності (див. світлину №5).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по відновленню блоку живлення та плати Main Board + прошивка, обійшовся замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку, причиною виникнення несправності, коли не завантажується Андроїд і телевізор не включався, став вихід з ладу двох основних модулів - основної плати та блоку живлення. Крім того, злетіла прошивка, яку відновили.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом, замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких збоїв в роботі, ніяких самостійних дій не робити, а негайно звертатися до фахівців.

ремонт телевізора Skyworth 43G6 with Google EcoSystem
ремонт телевізора Skyworth 43G6 with Google EcoSystem
ремонт телевізора Skyworth 43G6 with Google EcoSystem
ремонт телевізора Skyworth 43G6 with Google EcoSystem
ремонт телевізора Skyworth 43G6 with Google EcoSystem

Коментувати