Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не завантажується Android в телевізорі Skyworth 43G6 with Google EcoSystem, ремонт телевізорів Skyworth.

Закінчення ремонту: 15.07.2019
Замовлення №: 90447
✓ Пристрій, виробник, модель

Скайворд 43G6 with Google EcoSystem (Skyworth) - це преміальна 43-дюймова модель телевізора на новітній офіційній платформі Google Android TV 6.0 з голосовим управлінням, а також розпізнаванням більше 90 мов, в тому числі української. Модель Skyworth G6 наділена повністю металевим корпусом, 4K IPS матрицею, потужним саундбаром, українським інтерфейсом з локалізацією під місцеві медіа-ресурси.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор Skyworth надійшов в наш сервісний центр із заявленою несправністю - не завантажується операційна система Android, потім зовсім вимкнувся і навіть не світиться індикатор. З розповіді замовника дізналися, що у нього немає припущень з приводу причин виникнення проблеми, оскільки перепадів напруги не було, в грозу телевізор теж не працював. Оскільки це перша поломка, раніше ремонт телевізорів Skyworth ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор від відомого китайського виробника Skyworth повністю розібрали, з'ясувалося, що в ньому застосовані такі модулі, як матриця SDL430WY (BD0-700) (01), плата T-con 55T32-COF CTRL BD. Однак під час діагностики точно встановили, що з ладу вийшли плата Main Board та блок живлення E249823, на якому розташований трансформатор JLC25106. Виходячи з цього, ремонт телевізорів Skyworth повинен бути спрямований на відновлення даних модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту LED телевізорів Skyworth знадобилося спеціальне обладнання, оскільки, на блоці живлення і платі Main Board довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, в число яких входять резистори, конденсатори різного номіналу, діоди. Також виконали прошивку. Після вищеописаного ремонту, на який видана гарантія, вдалося повністю усунути заявлені несправності (див. світлину №5).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню блоку живлення та плати Main Board + прошивка, обійшовся замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку, причиною виникнення несправності, коли не завантажується Андроїд і телевізор не включався, став вихід з ладу двох основних модулів - основної плати та блоку живлення. Крім того, злетіла прошивка, яку відновили.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, замовнику рекомендовано при виникненні будь-яких збоїв в роботі, ніяких самостійних дій не робити, а негайно звертатися до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.