Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не запускається, сірий екран в автомагнітолі EasyGo A100, ремонт автомагнітоли EasyGo.

Закінчення ремонту: 29.01.2020
Замовлення №: 00013
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола ЕасуГо A100 (EasyGo) у штатне місце 2DIN наділена сенсорним 6.2-дюймовим HD екраном з роздільною здатністю 800x480 пікселів та співвідношенням сторін 16:9. В автомагнітолі використовується вбудований підсилювач потужністю 45 Вт на кожен із 4-х каналів, є GPS модуль. У комплекті постачання до головного пристрою передбачено навігаційне програмне забезпечення Навітел версії 9.1 з картографією України та міст, ергономічний пульт дистанційного керування, а також 4 накладні рамки для лицьової панелі з різними розмірами.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця автомагнітола від відомого виробника EasyGo надійшла із заявленою несправністю – не запускається, зі слів користувача, іноді екран сірого кольору, частіше чорного. Як з'ясувалося, до нас ремонт автомагнітоли EasyGo вже виконувався, схоже оновлювали операційну систему до версії Android 4. Разом з автомагнітолою замовник приніс до сервісного центру роз'єм USB разом із проводами (див. світлину №3).

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цієї автомагнітоли досить добрий, про що можна судити по перших двох світлинах, у неї акуратний корпус та екран, без видимих механічних пошкоджень. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт автомагнітоли EasyGo, її повністю розібрали. У ході діагностики вдалося точно встановити, що несправність сталася з того, що несправним виявився модуль управління (на платі дисплея), тому для ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля управління довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, у тому числі діод, резистор, кілька конденсаторів (див. світлину №4). Виконана також пропайка процесорного модуля, для чого використовувалася паяльна станція з нижнім підігрівом, проведено відмивання плати від оксидів та бруду, що накопичилися (див. останню світлину). Після ремонту автомагнітоли EasyGo, на який видана гарантія, вона запускається, зображення на екрані відмінної якості, про що свідчить перша світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту модуля управління з перепаюванням деталей, пропаювання процесорного модуля + відмивання плати від оксидів - 1200 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення такої несправності, як у цьому разі, коли автомагнітола не запускалася, а екран був сірого чи чорного кольору, пов'язані з тим, що з ладу вийшов модуль управління (на платі дисплея), роботу якого вдалося відновити на компонентному рівні, для чого використовувалася спеціальна інфрачервона паяльна станція із нижнім підігрівом.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що якщо згодом ця китайська автомагнітола від компанії EasyGo «зависне» знову, доведеться змінювати процесорний модуль, який, мабуть, вже не підлягатиме ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.