Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не запускається, немає зображення з HDMI в медіаплеєрі Egreat R6S Plus, полагодити відеотехніку.

Закінчення ремонту: 05.10.2019
Замовлення №: 90494
✓ Пристрій, виробник, модель

Медіаплеєр Ігрит R6S Plus працює під керуванням процесора Realtek RTD1186DD та Операційної системи Linux. Дана відеотехніка із зовнішнім блоком живлення, інтерфейсами Wi-Fi 802.11n, Bluetooth, USB 2.0 Type A, USB 3.0 Type A, Ethernet, eSATA Host, а також виходами аудіо стерео, аудіо оптичний, відео композитний, HDMI 1.4. Відеотехніка із підтримкою графічних файлів JPEG, GIF, BMP, PNG.

✓ Заявлена несправність замовником

Дана відеотехніка надійшла із заявленою несправністю – не запускається, немає картинки з HDMI. Разом із медіаплеєром, який був упакований у рідну коробку, замовник приніс до сервісного центру пульт дистанційного керування та блок живлення. Оскільки ми можемо полагодити відеотехніку з такою проблемою, пристрій прийнятий в роботу. Зі слів замовника, це не перша несправність, тому раніше медіаплеєр вже намагалися полагодити.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як відеотехніку розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовуються плата V1.3_20120329, трансформатор HN16012CG, вентилятор TITAN DC 12V, на лопатях якого зібралося багато пилу (видно на світлині №2), однак з ладу вийшла процесорна частина. Щоб полагодити відеотехніку з такою несправністю знадобиться не тільки досвід, а й наявність спеціального оснащення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення процесорної частини знадобилося перепаювання багатьох компонентів, таких, як конденсатори, резистори, діоди. Для виконання такого ремонту використали паяльну станцію. В результаті нам вдалося полагодити відеотехніку, медіаплеєр увімкнувся, зображення з HDMI з'явилося.

✓ Загальна вартість ремонту

Полагодити процесорну частину після неякісного паяння деталей SMD монтажу коштувало клієнту 400 грн.

✓ Причини несправності

З усього видно, що причиною того, що виникла потреба полагодити медіаплеєр, став вихід із ладу процесорної частини. Тестер показував 10 Ом по ланцюгу 5 В живлення процесора – це наслідки втручання та неакуратного паяння мікросхеми DC-DC.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося результативно полагодити цю відеотехніку, замовнику рекомендовано у разі виникнення будь-яких несправностей звертатися за допомогою до професіоналів, які знають, як правильно виконувати пайку.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.