Не запускається, немає зображення з HDMI в медіаплеєрі Egreat R6S Plus, полагодити відеотехніку.

Замовлення №: 
90494
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Медіаплеєр Ігрит R6S Plus працює під керуванням процесора Realtek RTD1186DD та Операційної системи Linux. Дана відеотехніка із зовнішнім блоком живлення, інтерфейсами Wi-Fi 802.11n, Bluetooth, USB 2.0 Type A, USB 3.0 Type A, Ethernet, eSATA Host, а також виходами аудіо стерео, аудіо оптичний, відео композитний, HDMI 1.4. Відеотехніка із підтримкою графічних файлів JPEG, GIF, BMP, PNG.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Дана відеотехніка надійшла із заявленою несправністю – не запускається, немає картинки з HDMI. Разом із медіаплеєром, який був упакований у рідну коробку, замовник приніс до сервісного центру пульт дистанційного керування та блок живлення. Оскільки ми можемо полагодити відеотехніку з такою проблемою, пристрій прийнятий в роботу. Зі слів замовника, це не перша несправність, тому раніше медіаплеєр вже намагалися полагодити.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як відеотехніку розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовуються плата V1.3_20120329, трансформатор HN16012CG, вентилятор TITAN DC 12V, на лопатях якого зібралося багато пилу (видно на світлині №2), однак з ладу вийшла процесорна частина. Щоб полагодити відеотехніку з такою несправністю знадобиться не тільки досвід, а й наявність спеціального оснащення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення процесорної частини знадобилося перепаювання багатьох компонентів, таких, як конденсатори, резистори, діоди. Для виконання такого ремонту використали паяльну станцію. В результаті нам вдалося полагодити відеотехніку, медіаплеєр увімкнувся, зображення з HDMI з'явилося.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Полагодити процесорну частину після неякісного паяння деталей SMD монтажу коштувало клієнту 400 грн.

✓ Причини несправності: 

З усього видно, що причиною того, що виникла потреба полагодити медіаплеєр, став вихід із ладу процесорної частини. Тестер показував 10 Ом по ланцюгу 5 В живлення процесора – це наслідки втручання та неакуратного паяння мікросхеми DC-DC.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після того, як нам вдалося результативно полагодити цю відеотехніку, замовнику рекомендовано у разі виникнення будь-яких несправностей звертатися за допомогою до професіоналів, які знають, як правильно виконувати пайку.

ремонт медіаплеєру Egreat R6S Plus
ремонт медіаплеєру Egreat R6S Plus
ремонт медіаплеєру Egreat R6S Plus
ремонт медіаплеєру Egreat R6S Plus

Коментувати