Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не виїжджає екран в автомагнітолі Pioneer DA-766 GPS, ремонт магнітоли автомобіля у Києві.

Закінчення ремонту: 02.04.2020
Замовлення №: 00170
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільна магнітола Піонер DA-766 GPS в інсталяційну шахту 1DIN наділена моторизованим висувним сенсорним 7-дюймовим TFT екраном з роздільною здатністю 800x480 пікселів, форматом 16:9 та кутом огляду 170°. Модель доповнена вбудованим GPS навігатором (ОС Windows CE-6) з підтримкою таких програм навігації, як IGO, Автосупутник, Навітел, Місто, OZI та інші. Магнітола з TV/FM-тюнером, оптичним приводом CD/DVD/MP-3/MP-4, підтримкою карток пам'яті SD/MMC. Для гучного зв'язку в салоні автомобіля передбачені вбудовані USB порт та Bluetooth. До інших особливостей цієї автомобільної магнітоли можна віднести можливість одночасної роботи GPS навігації та прослуховування музики, а також підключення до неї камери заднього виду. Максимальна вихідна потужність головного пристрою становить 60 Вт на кожен із 4-х каналів.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно, щоб було виконано ремонт магнітоли автомобіля у Києві, тому він звернувся до нашої майстерні. Причина – не виїжджає екран. Також він попросив, щоб змінили кабель USB. На прийманні він розповів, що магнітола ламається не вперше, тому її ремонт уже виконувався, але після певного часу вона знову вийшла з ладу. Також від нього дізналися, що ресивер встановлений в автомобілі, який використовується як таксі, тому практично весь час перебуває у включеному стані (експлуатується дуже інтенсивно).

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що зовнішній стан пристрою непоганий, враховуючи його посилене використання та неодноразовий ремонт магнітоли автомобіля у Києві. При цьому на її лицьовій частині є подряпини. Як виявилося, несправність набагато складніша, оскільки магнітола не вмикається, не виїжджає екран, пошкоджено ізоляцію USB кабелю. Після того, як її розібрали та провели діагностику, з'ясувалося, що з ладу вийшли механізм екрана та драйвер його двигунів. Через те, що попередній ремонт було виконано вкрай не коректно пошкоджено механізм екрана, порвано шлейфи, один шлейф взагалі відсутній. Такі «симптоми» вказують на те, що для ремонту магнітоли автомобіля у Києві є всі підстави. Мало того, ремонт буде не простим, оскільки необхідно змінювати багато деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання повноцінного та якісного ремонту магнітоли автомобіля у Києві виконано перебирання та юстування механізму відкривання екрана, заміна його двигуна та деяких шестерень, заміна датчика положення екрана (видно на світлині №4). Також були замінені, втрачені та пошкоджені шлейфи 30 Pin довгий, 24 Pin короткий, 24 Pin довгий, перепаяні резистори 0,1 Ом SMD у кількості двох штук. Після вищеописаного ремонту магнітоли автомобіля у місті Києві виявилося, що автомагнітола не читає диски, оскільки проблема в приводі DVD. Для усунення цієї проблеми виконано чищення оптики. На останній світлині добре видно, що після ремонту ця магнітола повністю у робочому стані, вона вмикається, екран виїжджає добре.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт магнітоли автомобіля у Києві із заміною багатьох деталей, шлейфів, редуктора + чищення оптики обійшовся клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

Те, що автомагнітола не коректно працювала (не вмикалася, не виїжджав екран, не читала диски) та відповідно потрібен був ремонт цієї магнітоли автомобіля у Києві, цілком очевидно. Це пов'язано з тим, що виявилися несправними багато компонентів, а саме механізм екрана, драйвер його двигунів, привід DVD. Крім того, не коректно виконаний попередній ремонт лише посилив проблему. Через непрофесійно виконані дії пошкодженим виявився механізм екрана, також були порвані шлейфи, один був відсутній взагалі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту магнітоли для автомобіля замовника із міста Києва повідомили про те, що нового кабелю (USB «мама») відшукати не вдалося, тому майстер обрізав пошкоджене місце, внаслідок чого кабель став коротшим на 15 см. Також йому дано деякі рекомендації щодо правильної експлуатації магнітоли надалі. Насамперед вони стосувалися того, щоб максимально акуратно поводитися з механізмом екрана. Не докладати зусиль до екрана, особливо висунутого, не заважати відкриватися/закриватися. Якщо в роботі магнітоли знову виникнуть проблеми, нічого самостійно не робити, а негайно звернутися до фахівців сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.