Не вмикається після неправильного підключення Sharp LC-65LE654U, ремонт телевізорів Шарп.

Замовлення №: 
90652
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LED телевізор Шарп LC-65LE654U, що увійшов до лінійки 2015 року, наділений великою 65-дюймовою матрицею з кутом огляду 178/178°, функцією Смарт ТБ та бездротовим модулем Wi-Fi. Модель з широким асортиментом портів та роз'ємів, до яких входять три HDMI 1.4, USB 2.0, Ethernet RJ45, Satellite In (Main; F-type female), RCA Audio Out та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор, що надійшов в сервісний центр, не вмикається та навіть не світиться індикатор. Замовник попросив виконати ремонт телевізорів Шарп та розповів, що проблема сталася після того, як його включали в мережу 220 В, попри те, що дана модель з допустимою напругою від 100 до 120 В. До цього ремонт цього телевізора від популярного виробника Шарп ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, з'ясували, що з ладу вийшов блок живлення (PSU), на якому погоріло багато різних деталей. Виходячи з цього ремонт телевізорів Шарп повинен бути спрямований на відновлення працездатності несправного блоку живлення. Також з'ясували, що ремонт буде досить складним, однак заміна блоку живлення не знадобиться, його можна відновити на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали ремонт блоку живлення, що вийшов з ладу, для чого довелося перепаяти багато деталей, включаючи електролітичні конденсатори з різним маркуванням, резистори, діоди, кілька мікросхем. Також замінили драйвер живлення. Після вищеописаного ремонту телевізорів Шарп він увімкнувся. На цей складний та дорогий ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Відновлення роботи блоку живлення з перепаюванням багатьох деталей + заміна драйвера живлення коштували 3400 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що причиною виникнення такої складної несправності та як результат дорогого ремонту стало неправильне підключення, а саме телевізор, який з допустимою напругою електричної мережі 100-120 Вольт увімкнули до мережі 220 В, що призвело до того, що з ладу вийшов блок живлення та знадобився його складний ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Оскільки в телевізорі Шарп максимальне живлення 120 Вольт надалі обов'язково використовувати адаптер, інакше він знову вийде з ладу. Замовник також повідомлений про те, що в меню до цього телевізора від компанії Шарп немає української мови.

ремонт телевізора Sharp LC-65LE654U
ремонт телевізора Sharp LC-65LE654U
ремонт телевізора Sharp LC-65LE654U
ремонт телевізора Sharp LC-65LE654U
ремонт телевізора Sharp LC-65LE654U

Коментувати