Досить компактний та легкий безмішковий пилосос контейнерного типу Самсунг VC-C4325 (SC4325) призначений для сухого прибирання. Він наділений циклонною системою, за допомогою якої виконувати його ще ефективніше, оскільки видалятимуться навіть найдрібніші частинки пилу. Модель з максимальною потужністю 1600 Вт, потужністю всмоктування 350 Вт та ємністю пилозбірника 1.3 літра. Пилосос з вертикальним/горизонтальним паркуванням, автоматичним змотуванням мережевого шнура, довжина якого 6 метрів та радіусом дії 9.2 метра. Рівень шуму у ввімкненому стані становить 80 дБ. У комплекті до пилососа передбачені такі насадки – для чищення підлоги, килимів, щілинна насадка, а також насадка-щітка для пилу.
До нас у майстерню надійшов несправний пилосос у розібраному вигляді. Заявлена замовником несправність - пилосос не вмикається. З його слів з'ясували, бувало таке, що пилосос міг увімкнутися ненадовго, якщо з зусиллям посмикати мережевий шнур. Також від нього дізналися, що пристрій працює в інтенсивному режимі, оскільки в будинку маленькі діти, тому доводиться пилососити щодня, а іноді й по кілька разів на день. Коли пилосос взагалі перестав вмикатися, замовник намагався його розібрати та самостійно вирішити проблему, однак зробити цього не зміг, тому в такому вигляді приніс його до нас. Вивчивши «симптоми» несправності, можна дійти невтішного висновку, що потрібно ремонт шнура пилососа Samsung, однак остаточне рішення буде прийнято лише після діагностики.
Перша світлина показує, що стан пилососа можна оцінити як задовільний. Його корпус чорного кольору не акуратний, він брудний, запорошений та весь у численних подряпинах. На прийманні пилосос також не ввімкнувся. Коли його розібрали для проведення діагностики, стало зрозуміло, що всередині він також сильно запилений, про що свідчать світлини №2 та 3. Як виявилося, несправна мережева котушка, в ній відбувся обрив мережевого шнура (див. світлину №5). Відповідно припущення про те, що буде потрібно ремонт шнура пилососа Samsung повністю підтвердилися.
З такою несправністю виконана реставрація механізму змотування шнура (видно на світлині №4), зроблено загальне чищення всіх внутрішніх складових від пилу. Після ремонту шнура пилососа Samsung він вмикається та працює добре (протестували безпосередньо в сервісному центрі). На цей ремонт замовник отримав гарантію.
Реставрація механізму змотування шнура з відновленням мережевого живлення + загальне чищення пилососу від пилу обійшлися замовнику 500 грн.
Те, що цей пилосос не вмикався пов'язано з тим, що з ладу вийшла мережева котушка, а якщо бути точнішим, стався обрив мережевого шнура в котушці. Коли несправність була ще на початковій стадії, замовник замість того, щоб відразу звернутися за допомогою до фахівців, вирішував проблему інакше. Зокрема, із зусиллям смикав шнур, після чого пилосос ненадовго вмикався. Коли він взагалі перестав вмикатись, не маючи досвіду, користувач намагався самостійно розібрати пилосос, щоб відремонтувати, однак у нього нічого не вийшло. Поряд із вищеописаним пристрій використовувався неправильно, вчасно не проводилося його чищення, як результат він був дуже запилений.
Щоб продовжити термін служби пилососа та запобігти виникненню поломки та ремонту надалі, рекомендовано поводитися зі шнуром максимально акуратно. Щоб уникнути появи пошкоджень, завжди потрібно акуратно намотувати шнур після використання та не тягнути за нього з зусиллям. При необхідності витягування шнура використовувати його потрібно акуратно, уникаючи ривків. Також бажано намагатися не перекручувати та не перегинати шнур. Будь-якій побутовій техніці, і пилосос не виняток, потрібна своєчасна профілактика. Слідкувати, щоб усередині не накопичувалося багато пилу, вчасно його чистити!
Коментувати