Не включається, висвічується помилка 2 в телевізорі Panasonic TX-R32LE8, ремонт телевізорів Панасонік.

Замовлення №: 
90358
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий LCD РК-телевізор Панасонік VIERA TX-R32LE8, який зібраний в Малайзії, наділений панеллю IPS Alpha. Завдяки широкому куту перегляду 178° гарантується виразність зображення, навіть якщо користувач знаходиться збоку від телевізора. Широка апертура підсвічування здатна підкреслити контраст між світлом і тінню, а також поліпшити передачу руху.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив в нашу майстерню через те, що він не включається, висвічується помилка 2. Зі слів замовника дізналися, що раніше він викликав телемайстра нашого сервісного центру на дім, однак він не зміг в домашніх умовах виконати такої складності ремонт телевізорів Панасонік. Також з'ясували, що це не перша несправність телевізора, тому раніше його ремонт вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор розібрали, визначили, що в даній моделі використовується плата Main Board TNP4G43, а також плата інвертора INV32S12M REV 0.5., Яку намагалися ремонтувати, на ній обірвані доріжки, виламаний вивід транзистора. Крім того, на даній платі багато всього погоріло, включаючи трансформатори. Виходячи з цього, зроблено висновок, що дана плата відновленню не підлягає, тому ремонт телевізорів Панасонік може полягати в її заміні. Також, з ладу також вийшов блок живлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку виконана заміна плати інвертора підсвічування INV32S12M REV 0.5 в зборі. Для відновлення блоку живлення перепаяні різні деталі, включаючи резистори, конденсатори, діоди. Після такого ремонту РК телевізорів Панасонік при включенні проявився дефект матриці, а саме дві тонкі смужки знизу зображення, одна з яких трохи довша (добре видно на світлині №4). Про це повідомили  замовнику, але він сказав, що цей дефект з'явився давно і весь цей час він дивиться так.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт, де знадобилася заміна плати інвертора підсвічування обійшовся замовнику 1500 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною виникнення даної проблеми став вихід з ладу двох дуже важливих модулів телевізора, а саме блоку живлення і плати інвертора підсвічування, на якій опинилися в несправному стані багато компонентів.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Оскільки телевізор вже досить застарів, рекомендовано його використовувати максимально акуратно. При виникненні будь-яких збоїв в роботі, самостійно нічого не робити, а негайно звернутися за допомогою в сервісний центр.

ремонт телевізора Panasonic TX-R32LE8
ремонт телевізора Panasonic TX-R32LE8
ремонт телевізора Panasonic TX-R32LE8
ремонт телевізора Panasonic TX-R32LE8

Коментувати