Не включається Укртехнологія Optimum НСН-0222-9-12, ремонт тиристорних стабілізаторів напруги.

Замовлення №: 
90558
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Однофазний тиристорний стабілізатор напруги Укртехнологія Optimum НСН-0222-9-12 (НСН-9000) з 8 ступенями регулювання, потужністю на 1 фазу (при 220В) - 9 кВА, вихідною напругою 205 - 235 В та часом реакції не більше 20 мс. Цей стабілізатор напруги тиристорного типу вітчизняного виробництва, з настінним монтажем та діапазоном робочих температур - 10 + 40°С.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Ми завжди виконуємо ремонт тиристорних стабілізаторів напруги, не залежно від складності несправності. В цьому випадку він не включається. Як повідомив замовник, прилад зламався вперше, тому що могло спровокувати цю несправність він не знає.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовні пристрій виглядає дуже добре, у нього чистий та акуратний корпус білого кольору, на якому немає будь-яких механічних пошкоджень (див. світлини №1 та 2). Але після його розбирання, що необхідно, щоб провести первинну діагностику та подальший ремонт тиристорних стабілізаторів напруги, з'ясувалося, що всередині на деталях зібралася достатня кількість пилу (добре видно на світлині №4). Під час діагностики майстер точно визначив, що з ладу вийшов модуль захисту та блокування, відповідно ремонт виконуватиметься в ньому.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Щоб відновити працездатність, модуля захисту та блокування, що вийшов з ладу, довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, таких, як резистори, конденсатори різного номіналу, діоди. Після такого ремонту тиристорних стабілізаторів напруги, на який видана гарантія, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт по відновленню модуля захисту та блокування стабілізатора коштував замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що до даної ситуації, коли тиристорний стабілізатор напруги перестав включатися, призвело те, що з ладу вийшов модуль захисту та блокування, на якому погоріло багато різних компонентів. Однією з причин, яка цьому сприяла, міг стати різкий перепад напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Користувачеві дані корисні поради та рекомендації щодо подальшої експлуатації пристрою. Вони стосуються того, щоб стабілізатор напруги, який відноситься до тиристорного типу, не перевантажувати. Також не допускати, щоб усередині збирався пил, в іншому випадку знову знадобиться ремонт.

ремонт стабілізатора напруги Укртехнологія Optimum НСН-0222-9-12
ремонт стабілізатора напруги Укртехнологія Optimum НСН-0222-9-12
ремонт стабілізатора напруги Укртехнологія Optimum НСН-0222-9-12
ремонт стабілізатора напруги Укртехнологія Optimum НСН-0222-9-12

Коментувати