Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається Укртехнологія Norma 9000 НСН-02222, ремонт стабілізаторів напруги Укртехнологія.

Закінчення ремонту: 22.10.2019
Замовлення №: 90659
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія Норма 9000 НСН-02222-9,0-7,0 відноситься до симісторного типу та наділений 9 ступенями регулювання, а також режимом «Транзит» («Bypass»). На виході дана модель забезпечує напругу 220 з похибкою 6%. Прилад з розширеним діапазоном стабілізації вхідної напруги від 120 до 265 В, часом спрацьовування 20 мс та робочою частотою 50 Гц.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор напруги від вітчизняного виробника Укртехнологія, який надіслали із міста Львів, не працює після грози, він не вмикається. Як з'ясувалося, раніше пристрій вже відкривався для того, щоб здійснити ремонт стабілізаторів напруги Укртехнологія.

✓ Діагностика сервісним центром

Прилад надійшов у відмінному стані, на світлинах №1 та 2 видно, що він виглядає як новий, із чистим акуратним корпусом. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшов модуль стабілізації, на платі згоріло кілька доріжок. З цієї причини потрібний складний ремонт стабілізаторів напруги Укртехнологія.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності модуля стабілізації, для чого довелося перепаяти різні деталі, зокрема транзистори. Виконано заміну процесора управління AtMega 8A з прошивкою, відновлення доріжок на платі, для чого довелося застосовувати спеціальне обладнання. Після ремонту стабілізаторів напруги Укртехнологія він перевірений через зміни вхідної напруги ЛАТРом від 150 до 250 В. При цьому навантаження на виході було стабільно 220 В. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля стабілізації, заміна процесора управління з прошивкою, відновлення доріжок на платі коштували 1700 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, яка вивела стабілізатор напруги з ладу, стала його робота під час грози. Це призвело до того, що на модулі стабілізації погоріли доріжки, а також багато інших деталей, які довелося перепаяти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Зі своїм основним завданням даний стабілізатор напруги Укртехнологія повністю впорався, оскільки зі слів замовника всі інші електроприлади, які були підключені під час грози, не постраждали.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.