Не включається, погано змотується шнур в пилососі Zelmer VC3300.OST, терміновий ремонт пилососів.

Замовлення №: 
90514
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Пилосос без мішка Зелмер VC3300.0SK поєднує в собі передові технології та сучасний дизайн. Він наділений системою циклон III покоління, в якій фільтр знаходиться за межами камери циклону, що зручно для легкого очищення струменем води. Пилосос з потужністю всмоктування 360 Вт, у нього є 5-ступінчаста система фільтрації повітря з фільтром НЕРА.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Клієнту потрібен терміновий ремонт пилососів, який не включається, також погано змотується шнур (не до кінця). Дана несправність почала даватися взнаки після того, як  виконали вологе прибирання після будівельних робіт. Раніше пилосос ще не відкривався, його терміновий ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконувати терміновий ремонт пилососів, його розібрали та провели діагностику, за допомогою якої встановили, що з ладу вийшов двигун KCL23-20PH Phb-T-O3R, несправні ланцюги управління двигуном, не працює механізм змотування шнура. Крім того, всередині бруд, що накопичився після вологого прибирання будівельних робіт.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося виконати терміновий результативний ремонт двигуна, що вийшов з ладу, тому його заміна не знадобилася (див. світлину №3), відновлені ланцюги управління двигуном, відремонтований механізм змотування шнура (добре видно на світлині №5). Після термінового ремонту пилососів, на який видана гарантія, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість ремонту даного пилососа з урахуванням терміновості, де потрібно було відновлення двигуна та механізму змотування шнура - 700 грн.

✓ Причини несправності: 

Причин, за якими вийшов з ладу даний пилосос та знадовилося відновлення в терміновому порядку, кілька. По-перше, ним виконували вологе прибирання після ремонту, чого робити категорично забороняється. Крім того, найімовірніше до несправності механізму змотування шнура призвело те, що за провід сильно тягнули.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі рекомендовано експлуатувати пристрій правильно, виконувати ним тільки сухе прибирання, вчасно проводити чистку. За провід із зусиллям не тягнути, інакше знову буде потрібне термінове його відновлення.

ремонт пилососа Zelmer VC3300.OST
ремонт пилососа Zelmer VC3300.OST
ремонт пилососа Zelmer VC3300.OST
ремонт пилососа Zelmer VC3300.OST
ремонт пилососа Zelmer VC3300.OST

Коментувати