Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається після перевантаження Ресанта АСН-5000Н / 1-Ц, ремонт стабілізатора релейного типу.

Закінчення ремонту: 08.07.2019
Замовлення №: 90445
✓ Пристрій, виробник, модель

Компактний настінний однофазний стабілізатор напруги релейного типу Ресанта АСН-5000Н/1-Ц Lux дозволить забезпечити якісним електроживленням чутливі до перепадів напруги пристрої, надійно оберігаючи їх від пошкоджень, пов'язаних з коротким замиканням, перегрівом, перевантаженнями, підвищеною або зниженою напругою. Прилад відрізняється високим ККД, що становить щонайменше 97%, і низьким енергоспоживанням.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор, який відноситься до релейного типу надійшов з проблемою - не включається після перевантаження. Зі слів замовника дізналися, що він самостійно зняв кришку, але що робити далі не зрозумів, тому більше нічого не роблячи звернувся до нас за допомогою. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт стабілізатора релейного типу, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цього стабілізатора відмінний, у нього акуратний чистий корпус (добре видно на світлині №1). Не залежно від того, якого типу пристрій вийшов з ладу - релейного, тиристорного чи будь-якого іншого, у нас завжди виконується діагностика. Після розбирання приладу з'ясували, що в ньому використовуються плата управління ST-TM35K-6LED, реле SLC-12VDC-SLC, T91-1C-12VDC, однак несправна плата живлення і комутації, відповідно ремонт стабілізатора релейного типу буде спрямований на її відновлення . Як з"ясувалося, згоріли контакти вхідного реле songle slc-12vdc-slc, плата живлення і комутації у пилюці і на ній якісь маленькі засушені черв'ячки (добре видно на світлині №2).

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту стабілізатора релейного типу знадобилася заміна реле T91-1C-12VDC, 3-х контактного 250в 30а обмотка 12в (див. світлину №4). Зроблене чищення, пропайка плати живлення і комутації, перепайка деяких деталей, включаючи конденсатори та резистори. Після такого ремонту, на який видана гарантія, стабілізатор включився.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, де довелося міняти нове реле і перепаяти деякі деталі коштував замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

Причин, за якими виникла ця несправність в цьому релейному нормалізаторі кілька - по-перше, постійні перевантаження, по-друге, не вчасно виконана профілактика, що призвело до того, що на платі не тільки пил, але і засушена живність. Все разом це стало причиною того, що без ремонту обійтися не вийшло.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що після ремонту, стабілізатор, що відноситься до релейного типу, не перевантажувати, максимальне навантаження не повинно перевищувати 4 кВт, в іншому випадку він знову вийде з ладу. Намагатися не допускати, щоб усередині накопичувалась така кількість пилу, що негативно позначається на роботі плат.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.