Не включається, під час їзди вимикається EasyGo A436, ремонт штатних автомагнітол Хонда.

Замовлення №: 
90531
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Штатна автомагнітола 2DIN формфактора Єасу Го A436 (Honda Accord 7, 2002-2007) наділена модульною конструкцією (складається з двох частин), завдяки чому стала більш компактною та легко встановлюється в штатне місце автомобіля. Медіасистема працює на потужному чотирьох ядерному процесорі All winner T3 та сучасній ОС Android 7.0. У неї широкоформатний сенсорний 10.1-дюймовий дисплей з підтримкою мультитач. Мультимедійно-навігаційний головний пристрій Хонда з підтримкою будь-яких USB Flash накопичувачів (є 2 USB роз'єми), камери заднього виду, 3G модема.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Дана автомагнітола Хонда в штатне місце надійшла з проблемою - не включається, під час їзди іноді вимикається, або перезавантажується. Оскільки ми виконуємо ремонт штатних автомагнітол Хонда, пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Автомагнітола Хонда в хорошому стані, у неї акуратний корпус без видимих механічних пошкоджень (добре видно на світлині №1). Оскільки це перша несправність, раніше ремонт штатних автомагнітол Хонда ще не виконувався. Після того як її розібрали, з'ясувалося, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата HCT-PX5-REV8.0 (LPDDR), модуль управління KD-HCT-TFT5.1.2 (10.1), однак за допомогою діагностики встановлено, що проблема виникла в модулі дисплея та ланцюгах живлення, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такому випадку ремонт виконувався в такий спосіб: виконана пропайка роз'ємів та промивка шлейфів дисплея (див. світлину №3 та 4), відновлені ланцюги живлення, перепаяні деякі деталі, включаючи резистори та конденсатори. Після такого складного ремонту штатних автомагнітол Хонда несправність повністю усунена. На даний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Пропаювання роз'ємів та промивка шлейфів дисплея, відновлення ланцюгів живлення коштувало замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності: 

Періодичне виключення та перезавантаження штатної автомагнітоли для автомобілів Хонда не підтвердилося, але були пил та бруд на роз'ємах дисплея. При експлуатації в машині могло проявлятися через трясіння або ями на дорозі.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі, щоб уникнути подібного ремонту, замовнику рекомендовано в міру можливості уникати їзди по неякісним дорогах, з ямами та вибоїнами. Постійні тряски можуть в черговий раз негативно позначитися на роботі штатної автомагнітоли Хонда.

ремонт автомагнітоли EasyGo A436 (Honda Accord 7)
ремонт автомагнітоли EasyGo A436 (Honda Accord 7)
ремонт автомагнітоли EasyGo A436 (Honda Accord 7)
ремонт автомагнітоли EasyGo A436 (Honda Accord 7)
ремонт автомагнітоли EasyGo A436 (Honda Accord 7)

Коментувати