Не включається, не завантажується Смарт ТБ в телевізорі LG 43UJ630V, ремонт Смарт телевізорів LG.

Замовлення №: 
90411
✓ Пристрій, виробник, модель: 

«Розумний» телевізор початкового рівня ЛГ 43UJ630V (LG), зібраний в 2017 році, наділений значними комунікаційними можливостями, у нього в наявності інтерфейси DLNA, WiDi, Miracast, Bluetooth та Wi-Fi. Різноманіття сучасного контенту можна дивитися на 43-дюймовій IPS-панелі, у якої широкі кути огляду. Модель працює на платформі LG Смарт TV під управлінням операційної системи WebOS 3.5.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив з проблемою - не включається, не завантажується функція Смарт ТБ. З розповіді замовника з'ясували, що вони дивилися телевізор через приставку, тому що рідний Смарт ТБ запустити так і не змогли. Оскільки ми виконуємо ремонт Смарт телевізорів LG, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як пристрій розібрали, що необхідно, щоб виконати діагностику та подальший ремонт Смарт телевізорів LG, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі - матриця HC430DGG-SLTL3-9131, шлейфи EAD63969910 та EAD63969911, блок живлення PCB: EAX67209001 (1.5), а також плата Main Board EBT64925801 з тюнером EBL61841001. В ході діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшли блок живлення та плата Main Board, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для повноцінного ремонту Смарт телевізорів LG, а саме, модулів, що вийшли з ладу, потрібна перепайка багатьох оригінальних деталей, а саме, конденсаторів з різним маркуванням, резисторів, транзисторів, діодів, мікросхем. Після ремонту телевізор включився. Перевірена також робота функції Смарт ТБ.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт Смарт телевізорів LG, що складається у відновленні двох основних модулів (БЖ та Main Board) коштував замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності: 

Цей телевізор перестав включатися через те, що з ладу вийшли два його основних модуля - це блок живлення і основна плата, які вдалося відновити на компонентному рівні, відповідно їх заміна не знадобилася. Це в значній мірі здешевило кінцеву вартість ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту, на який клієнт отримав гарантію, рекомендовано вимикати телевізор LG з розетки. Можливо має сенс придбання спеціального стабілізатора напруги.

ремонт Смарт телевізора LG 43UJ630V
ремонт Смарт телевізора LG 43UJ630V
ремонт Смарт телевізора LG 43UJ630V
ремонт Смарт телевізора LG 43UJ630V
ремонт Смарт телевізора LG 43UJ630V

Коментувати