Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, не завантажується Смарт ТБ в телевізорі LG 43UJ630V, ремонт Смарт телевізорів LG.

Закінчення ремонту: 27.07.2019
Замовлення №: 90411
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» телевізор початкового рівня ЛГ 43UJ630V (LG), зібраний в 2017 році, наділений значними комунікаційними можливостями, у нього в наявності інтерфейси DLNA, WiDi, Miracast, Bluetooth та Wi-Fi. Різноманіття сучасного контенту можна дивитися на 43-дюймовій IPS-панелі, у якої широкі кути огляду. Модель працює на платформі LG Смарт TV під управлінням операційної системи WebOS 3.5.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з проблемою - не включається, не завантажується функція Смарт ТБ. З розповіді замовника з'ясували, що вони дивилися телевізор через приставку, тому що рідний Смарт ТБ запустити так і не змогли. Оскільки ми виконуємо ремонт Смарт телевізорів LG, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як пристрій розібрали, що необхідно, щоб виконати діагностику та подальший ремонт Смарт телевізорів LG, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі - матриця HC430DGG-SLTL3-9131, шлейфи EAD63969910 та EAD63969911, блок живлення PCB: EAX67209001 (1.5), а також плата Main Board EBT64925801 з тюнером EBL61841001. В ході діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшли блок живлення та плата Main Board, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для повноцінного ремонту Смарт телевізорів LG, а саме, модулів, що вийшли з ладу, потрібна перепайка багатьох оригінальних деталей, а саме, конденсаторів з різним маркуванням, резисторів, транзисторів, діодів, мікросхем. Після ремонту телевізор включився. Перевірена також робота функції Смарт ТБ.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт Смарт телевізорів LG, що складається у відновленні двох основних модулів (БЖ та Main Board) коштував замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності

Цей телевізор перестав включатися через те, що з ладу вийшли два його основних модуля - це блок живлення і основна плата, які вдалося відновити на компонентному рівні, відповідно їх заміна не знадобилася. Це в значній мірі здешевило кінцеву вартість ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який клієнт отримав гарантію, рекомендовано вимикати телевізор LG з розетки. Можливо має сенс придбання спеціального стабілізатора напруги.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.