Не включається миючий пилосос Thomas TWIN T2 Aquafilter, ремонт плати пилососа Томас.

Замовлення №: 
90431
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Миючий пилосос з аквафільтром Tомас TWIN T2 Aquafilter, що зібраний в Німеччині, стане відмінним помічником для тих, у кого є маленькі діти, а також для людей з алергією на домашній пил. З його допомогою можна зробити як вологе, так і сухе прибирання. Пилосос з потужністю 1700 Вт, місткістю пилозбірника 4 літри та регулятором потужності на корпусі.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Пилосос від відомого виробника Томас надійшов з проблемою - не включається. Зі слів користувача з'ясували, що цей миючий пилосос інтенсивно експлуатується, ним користуються для щоденного прибирання. Коли виникла несправність, він відразу перевірив на пошкодження мережевий шнур, однак на ньому дефектів немає. Імовірно знадобиться ремонт плати пилососа Томас, оскільки на це вказують усі «симптоми" (не стартує плата управління).

✓ Діагностика сервісним центром: 

Пилосос від фірми Томас надійшов без контейнера, однак його корпус в досить хорошому стані. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі Томас використовується плата управління 0T0402 1405373/G, котра як і передбачалося, вийшла з ладу, вона не реагує на старт. Це свідчить про те, що знадобиться ремонт плати пилососа Томас. На світлинах № 2 і 3 добре видно, наскільки сильно пилосос запилений всередині. Вхідний фільтр дуже брудний та в деяких місцях розірваний.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такому випадку виконаний ремонт плати управління, що вийшла з ладу, для чого довелося перепаяти деякі деталі (див. світлину №4). Пилосос почищений від пилу та бруду. Після результативного ремонту плати пилососа Томас він включився і працює добре.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість ремонту несправної плати управління + чищення пилососа коштували замовнику 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина, по якій не включався пилосос з аквафільтром Томас, полягала в несправній платі управління, яку вдалося відновити на компонентному рівні. Крім того, через інтенсивне щоденне використання всередині накопичилося багато пилу та бруду, вхідні фільтри в незадовільному стані.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту, майстер рекомендував при подальшій експлуатації пилососа від німецького виробника Томас, з періодичністю за ним доглядати! Перевіряти вхідні фільтри! Цього разу ремонт несправної плати управління виявився вдалим, що здешевило кінцеву його вартість.

ремонт плати пилососа Thomas TWIN T2 Aquafilter
ремонт плати пилососа Thomas TWIN T2 Aquafilter
ремонт плати пилососа Thomas TWIN T2 Aquafilter
ремонт плати пилососа Thomas TWIN T2 Aquafilter

Коментувати