Не включається, мигає 5 разів індикатор в Samsung UE40F7000, заміна материнської плати телевізора.

Замовлення №: 
90327
✓ Пристрій, виробник, модель: 

40-дюймовий LED телевізор Самсунг UE40F7000AT, який увійшов в лінійку 2013 року, наділений підтримкою 3D, у нього є функція Smart TV, а також бездротовий модуль Wi-Fi. Модель з широким асортиментом портів та роз'ємів, в число яких входять 4 HDMI, 3 USB 2.0, SCART та інші. За чисте, об'ємне звучання відповідає акустична система із загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив із заявленою несправністю - не включається, індикатор блимає 5 разів. Такі «симптоми» вказують на те, що швидше за все проблема виникла в роботі материнської плати, однак чи знадобиться її заміна або можливий ремонт, можна буде судити після діагностики. Як показує багаторічний досвід роботи не виключена заміна материнської плати телевізора. Зі слів замовника дізналися, що несправність проявилася після того, як телевізор працював під час грози.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Телевізор в хорошому стані, раніше його ремонт ще не виконувався. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як материнська плата (Main Board) BN41-01973A (BN94-06186N), матриця CY-SF400DSLV2L, шлейф BN96-26671S та ін. Виконана діагностика повністю підтвердила припущення майстра, що знадобиться заміна материнської плати телевізора, оскільки відновити її на компонентному рівні не можливо.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося замовити і купити ідентичну материнську плату BN41-01973A (BN94-06186N) та виконати її заміну (див. світлину № 3 та 4). Після результативної заміни материнської плати телевізора він включився і працює стабільно. На нову деталь та ремонт по заміні замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Заміна нової материнської плати, яку довелося замовляти, налаштування в сервісному режимі обійшлися клієнту 4400 грн.

✓ Причини несправності: 

Даний телевізор вийшов з ладу через те, що працював під час сильної грози, як результат згоріла материнська плата, яка не підлягала ремонту, відповідно потрібна її заміна, що істотно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібної проблеми в подальшому, майстер рекомендував придбати спеціальний стабілізатор напруги, який захистить телевізор від стрибків напруги мережі, а також перегляду під час грози. Не підключати пристрої, які були підключені під час грози, оскільки можна спалити знову!

заміна материнської плати телевізора Samsung UE40F7000AT
заміна материнської плати телевізора Samsung UE40F7000AT
заміна материнської плати телевізора Samsung UE40F7000AT
заміна материнської плати телевізора Samsung UE40F7000AT

Коментувати