Не включається мультимедійний програвач Dune BD Prime 3.0, ремонт медіаплеєрів

Замовлення №: 
90210
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Універсальний мультимедійний програвач Дюне BD Prime 3.0 оснащений приводом для оптичних дисків з підтримкою таких типів носіїв: Blu-ray, DVD і CD. Цей медіаплеєр передбачає опціональну установку внутрішнього жорсткого диска розміром 500 ГБ, в ньому застосована пасивна система охолодження.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Медіаплеєр надійшов до нашої сервісної майстерні, оскільки в його роботі виникли проблеми, а саме - він не включається. Зі слів замовника, перед цим заклинило лоток у висунутому стані. З цієї причини потрібно терміновий ремонт медіаплеєрів.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Медіаплеєр з підтримкою IPTV в хорошому стані, до нас його не розбирали, ремонт не проводився. Після того, як майстер повністю розібрав пристрій та виконав первинну діагностику, стало зрозуміло, що з ладу вийшов модуль живлення, крім того, проблема в механізмі лотка.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Враховуючи сказане вище, ремонт медіаплеєрів виконувався у модулі живлення, для відновлення працездатності якого довелося перепаяти різноманітні деталі, в тому числі конденсатори 1000,0 * 10 В. Відреставрований механізм лотка, замінений пасік.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей результативний ремонт, на який видана гарантія, разом з деталями обійшовся клієнту - 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Як показує практика, однією з причин, через котру виникла ця проблема, міг стати різкий перепад напруги у мережі, тому з ладу вийшов модуль живлення. Друга несправність могла статися з вини самих користувачів, які вручну допомагали лотку зачинитись. У будь-якому випадку для ремонту медіаплеєрів були всі підстави.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Якщо лоток медіаплеєра не відкривається або не виймається завантажений диск, не варто  самостійно приймати якісь дії, щоб не нашкодити ще більше. Краще рішення - звернутися у сервісний центр, де ремонт будь-якої складності виконають професійно.

ремонт медіаплеєра Dune BD Prime 3.0
ремонт медіаплеєра Dune BD Prime 3.0
ремонт медіаплеєра Dune BD Prime 3.0

Коментувати