Не включається імовірно після стрибка напруги Samsung UE32EH4030, ремонт телевізора в Києві.

Замовлення №: 
90339
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК телевізор Самсунг UE-32EH4030, зібраний у 2013 році, має 32-дюймову (81 см) LED матрицю. У даній моделі застосована технологія покращення кольору (Wide Colour Enhancer Plus), а завдяки наявності роз'ємів High Definition Multimedia Interface (HDMI) цей телевізор перетворюється на головний елемент домашнього центру розваг.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор не включається, імовірно, після перепаду електроенергії. Замовник попросив виконати ремонт телевізора в Києві, а також перевірити чи працює HDMI вхід. Як виявилося, це не перша несправність телевізора, в 2017 році ми вже виконували його ремонт (Замовлення №: 70729) з цієї ж причини, тоді телевізор теж не включався після стрибка напруги мережі.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Не залежно від ситуації, що склалася, перш ніж робити ремонт телевізора в Києві, завжди виконується діагностика. Для цього телевізор повністю розібрали та з'ясували, що в ньому використовується матриця DE320AGH-C2, з ладу вийшов блок живлення BN44-00492A з трансформатором LPC2B-FM, на якому погоріло багато деталей.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту РК телевізора в Києві потрібна перепайка таких компонентів, як конденсаторів з різним номіналом, резисторів, діодів Шотткі SR 5100 (2 шт.), а також мікросхеми живлення. Перевірили на працездатність HDMI вхід, він в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт із заміною безлічі компонентів в блоці живлення ТВ, коштував клієнту з міста Києва 1200 грн..

✓ Причини несправності: 

В цьому конкретному випадку причиною того, що телевізор перестав включатися став блок живлення, в якому через стрибок напруги в мережі згоріли різні деталі. Коли виконувався попередній ремонт замовнику було запропоновано придбати спеціальний стабілізатор, який буде захищати телевізор від подібних проблем, але він до поради не прислухався.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Цього разу клієнту знову рекомендовано скористатися стабілізатором напруги. Також необхідно вимикати телевізор з розетки, коли він довго не працює. Також його попередили про те, що телевізор вже трохи застарів і якщо виникнуть схожі проблеми, то швидше за все ремонт буде не рентабельним.

ремонт телевізора Samsung UE32EH4030
ремонт телевизора Samsung UE32EH4030
ремонт телевизора Samsung UE32EH4030
ремонт телевизора Samsung UE32EH4030

Коментувати