Не включається і немає індикації в телевізорі LG 55UK6300, ремонт телевізорів Smart TV.

Замовлення №: 
90240
✓ Пристрій, виробник, модель: 

55-дюймовий LED телевізор ЛГ 55UK6300 з форматом зображення 4К, наділений широким спектром сучасних функцій, включаючи Smart TV і бездротовий інтерфейс Wi-Fi. Ядром цієї моделі є потужний 4-ядерний процесор. Завдяки відмінному набору роз'ємів, в число яких входить 3 HDMI, цей телевізор може виступати в ролі повноцінного домашнього розважального центру.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив в сервісний центр по причині того, що після підключення його до мережі спостерігається повна відсутність функціонування, однак індикатор активності теж не світиться. Такі «симптоми» вказують на те, що ремонт телевізорів Smart TV буде складним і досить дорогим.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб з точністю визначити несправність і вирішити, як виконувати подальший ремонт телевізорів Smart TV, його повністю розібрали і провели діагностику, яка показала, що з ладу вийшов блок живлення PCB: EAX67865201 (1.6). На даній платі телемайстром за допомогою мультиметра були перевірені всі наявні резистори, конденсатори, діоди, транзистори та інші компоненти, що дозволило виявити ті з них, які несправні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку телемайстр випаяв всі несправні деталі (конденсатори різного номіналу, діоди, резистори) з блоку живлення, а на їх місце припаяв нові. Для виконання ремонту РК телевізорів Smart TV використовували спеціальну паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом з багатьма новими деталями, що перепаяли, цей ремонт обійшовся замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності: 

Вихід з ладу блоку живлення в сучасних РК Smart TV LED телевізорах є однією з найбільш частих проблем, що зустрічаються. Його пошкодження здатні викликати багато чинників, однак фахівці виділяють чотири основні причини: надходження сильно заниженої або підвищеної вихідної напруги, коротке замикання, вихід з ладу мережевого запобіжника або пошкодження конденсаторів, резисторів та ін. деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом, фахівець рекомендував замовнику при виникненні будь-яких збоїв в роботі телевізора негайно звертатися в сервісний центр, нічого не роблячи самостійно. Також не зайвим буде придбання спеціального стабілізатора напруги.

ремонт телевізора LG 55UK6300
ремонт телевізора LG 55UK6300
ремонт телевізора LG 55UK6300

Коментувати