Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, горить підсвічування USB в автомагнітолі Shuttle SDMN-7050, ремонт автомагнітол Shuttle.

Закінчення ремонту: 09.10.2019
Замовлення №: 90643
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола Шаттл SDMN-7050 (Shuttle) в установчу шахту 1DIN з моторизованою панеллю та підсвічуванням, що змінюється. Модель наділена 7-дюймовим екраном з роздільною здатністю 800х480 пікселів, ТБ тюнером, Touch Screen, Bluetooth, модулем GPS. Автомагнітола від популярного виробника Shuttle працює на операційній системі Windows. Ресивер із такими роз'ємами, як відеовихід, підключення камери заднього виду, USB, SD.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт автомагнітол Shuttle, оскільки вона не вмикається, горить підсвічування USB, між екраном застрягла картка, тому він не виїжджає. Разом з автомагнітолою він приніс до сервісного центру колодку підключення разом із проводами та пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Будь-якої складності ремонт автомагнітол Shuttle починається з діагностики та цей випадок не виняток. Загалом пристрій у хорошому стані, на світлині №1 видно, що корпус акуратний, без механічних пошкоджень. Проблема полягає в тому, що з ладу вийшов модуль передньої панелі, тому ремонт буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили кріплення та зробили пропаювання роз'єму передньої панелі (провалили всередину), витягли сторонній предмет (картку) з механізму. Після такого ремонту автомагнітол Shuttle усі заявлені несправності усунуті. На останній світлині видно, що автомагнітола від популярного виробника Shuttle повністю у робочому стані, екран виїжджає до кінця, підсвічування працює, зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт кріплення, пропайка роз'єму передньої панелі, усунення із механізму стороннього предмета коштували 900 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що з ладу вийшов модуль передньої панелі, ця автомагнітола Shuttle не працювала. Крім того, з нею вкрай не акуратно поводилися, оскільки зламаними виявилися кріплення, між екраном застрягла картка, що унеможливлювало його висування.

✓ Рекомендації сервісного центру

При подальшій експлуатації майстер, який виконував її ремонт, рекомендував замовнику поводитися з магнітолою максимально акуратно - не докладати зусиль під час руху моторизованого екрана! Не засовувати жодних сторонніх предметів усередину!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.