Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, часті перепади в SinPro СН-5500 Оберіг, ремонт стабілізаторів напруги SinPro.

Закінчення ремонту: 10.02.2020
Замовлення №: 00041
✓ Пристрій, виробник, модель

Побутовий однофазний стабілізатор напруги симісторного типу СінПро СН-5500 Оберіг (SinPro), з 9 ступенями регулювання, він здатний виконувати стабілізацію вихідної напруги на рівні 220±5% за зміни вхідної напруги від 155 до 252В. Прилад з нормованою затримкою від 5 до 300 секунд включення живлення споживачів при включенні стабілізатора напруги, а також при короткочасному зникненні мережі живлення. Час реагування зміну вхідної напруги становить 20 мс. Частота вхідної напруги цього стабілізатора напруги 50 Гц, він наділений вихідним роз'ємом (клемна колодка), цифровим дисплеєм, на якому відображається вхідна-вихідна напруга, а також можливістю вертикального кріплення на стіну.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки в нашому сервісному центрі завжди можна виконати післягарантійний ремонт стабілізаторів напруги SinPro замовник звернувся за допомогою через те, що прилад не вмикається. З його слів, виходячи з того, що пристрій розрахований на безперервний цілодобовий режим роботи, він так і використовувався для забезпечення стабільним електроживленням усієї побутової техніки, яка є в будинку. Однак в будинку, де він живе, трапляються часті перепади напруги мережі, тому виникнення несправності він пов'язує саме з цим. Оскільки це перша несправність, раніше пристрій не розкривався, його ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Стабілізатор напруги від популярної української компанії SinPro надійшов у хорошому стані, у нього чистий, акуратний корпус білого кольору, на якому немає жодних механічних пошкоджень (добре видно на світлинах №1 та 2). Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що ремонт стабілізаторів напруги SinPro неминучий, оскільки проблема сталася в роботі модуля живлення, на якому вийшли з ладу багато компонентів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності модуля живлення, для чого довелося перепаяти багато оригінальних деталей, до яких входять конденсатори різного номіналу, діоди, резистори (див. світлини №3, 4, 5). Завдяки правильно виконаному ремонту стабілізаторів напруги SinPro несправність повністю усунена. На першій світлині видно, що пристрій увімкнувся, на екрані з'явилася індикація (в мережі 212 В напруга на виході становить 230). На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення працездатності модуля живлення, на якому перепаяно багато оригінальних деталей, клієнт заплатив 700 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку цей стабілізатор напруги від відомого та популярного виробника SinPro вийшов з ладу (не вмикався) через те, що на модулі живлення погоріло багато деталей, які довелося замінити. Найімовірніше, це могло бути викликано частими перепадами напруги мережі, про які на прийманні розповів сам замовник. Дуже важливим є той факт, що сам вийшовши з ладу, стабілізатор зміг повною мірою «захистити» від несправностей всю побутову техніку, яка є в будинку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно виконаного ремонту замовнику надано роз'яснення про те, що будь-який стабілізатор напруги, і SinPro не виняток, перебуває у значній небезпеці, якщо порівнювати його з іншими електроприладами. Саме він отримує більшу частину несприятливої напруги, тому що знаходиться на початку електроланцюга, розподіляючи електроенергію для інших пристроїв, по суті він є фільтром та «подушкою» безпеки. Тому рекомендовано при подальшій експлуатації стабілізатор напруги не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.