Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається Blu-ray програвач Panasonic DMP-BDT 335, ремонт відеотехніки Панасонік.

Закінчення ремонту: 24.02.2020
Замовлення №: 00087
✓ Пристрій, виробник, модель

Blu-ray програвач Панасонік DMP-BDT 335 відрізняється не тільки привабливим дизайном (трапецієподібна форма), але й відмінними технічними характеристиками. Ця відеотехніка рекомендується для використання з телевізорами, які мають 4К або Ultra HD роздільну здатність, оскільки здатна масштабувати сигнал Full HD до 3840 x 2160 пікселів. Також здатна відображати контент із пристроїв Android. Як стверджує виробник Панасонік, з домашньої мережі можна отримати доступ до відео (MKV, MP4, TS, PS), фото (JPEG, MPO) та аудіо файлів (MP3, WAV, WMA, AAC та FLAC). Пристрій підтримує фільми 3D Blu-ray та перетворення 3D.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашої майстерні через те, що ця відеотехніка не включається. За його припущенням, несправність виявилася після різкого перепаду напруги мережі (Blu-ray програвач у цей час був у включеному стані). Від нього також дізналися, що це перша несправність, тож до нас ремонт відеотехніки Панасонік ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині видно, що відеотехніка, що надійшла в ідеальному стані, у неї акуратний, без будь-яких вад корпус сріблястого кольору. Після розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується блок живлення N870A-T, який, як показала проведена діагностика, вийшов з ладу та став причиною несправності. Виходячи з цього, ремонт відеотехніки Панасонік має бути спрямований на відновлення цього модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт полягав у наступному: на блоці живлення, що вийшов з ладу, перепаяні такі деталі, як електролітичний конденсатор 47,0 * 400 В, діодний міст 600 В 1 А (добре видно на світлині №4). Після такого ремонту відеотехніки Панасонік несправність повністю усунена, на останній світлині можна побачити, що програвач Blu-ray включається. На цей результативний ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку живлення із заміною деталей (конденсатора, діодного мосту) замовник заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення такої несправності найшвидше пов'язане з тим, що під час роботи цієї відеотехніки від популярного виробника Панасонік, був сильний стрибок напруги мережі, про що ще на прийманні розповів безпосередньо сам замовник. Це негативно вплинуло на роботу блоку живлення, ремонт якого вдалося виконати на компонентному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі, щоб уникнути виникнення подібної проблеми, рекомендовано використовувати відеотехніку в парі зі стабілізатором напруги, який надійно захищатиме її від перепадів напруги, а відповідно від виникнення подібних несправностей та ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.