Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається автомагнітола Toyota RAV 4 (Phantom VM-1500G i6), ремонт штатної магнітоли Toyota RAV 4.

Закінчення ремонту: 28.12.2019
Замовлення №: 90849
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна магнітола в установче місце 2DIN - Тойота Рав4 (Phantom VM-1500G i6) з 7" сенсорним екраном високої роздільної здатності, об'ємним звуком 5.1 як у домашньому кінотеатрі, GPS навігацією (навігаційна програма Навітел 5, iGo або Автосупутник з ліцензією) також вбудованою функцією гучного зв'язку Bluetooth. Ця штатна магнітола, призначена для автомобілів марки Toyota RAV 4 з можливістю підключення парктроніків на 4 або 8 датчиків з виведенням даних на екран, а також датчиків вимірювання тиску та температури в шинах.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру, щоб було виконано ремонт штатної магнітоли Toyota RAV 4, яка не включається. Разом із магнітолою він приніс колодку із проводами. Від нього дізналися, що це не перша несправність, тому до нас ресивер розкривали та виконували ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт штатної магнітоли Toyota RAV4, її повністю розібрали, що дозволило дізнатися, що в ній використовується плата D105-01.PCB. Проведена діагностика показала, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу одночасно вийшло два модулі, а саме живлення та управління, відповідно ремонт має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту модуля живлення та модуля управління знадобилася заміна багатьох компонентів, включаючи електролітичні конденсатори з різним маркуванням у кількості 3 штук, мікросхему. Виконано відновлення монтажу модуля живлення (згоріли доріжки), для чого використовували спеціальне ремонтне обладнання (див. світлини №2 та 3). Після виконаного ремонту штатної магнітоли Toyota RAV 4 виявилася інша несправність, а саме, не працюють регулятори гучності та налаштування. Щоб позитивно розв'язувати проблему, виконано заміну двох енкодерів з центральною кнопкою (добре видно на світлині №5). Це дозволило вирішити проблему, що повністю підтверджує остання світлина, на якій видно, що штатна магнітола вмикається, налаштування працюють.

✓ Загальна вартість ремонту

Замовник заплатив за ремонт модуля живлення та управління з заміною деталей та відновленням монтажу + заміну енкодерів 1500 грн.

✓ Причини несправності

У штатній магнітолі для автомобілів Toyota RAV4 було багато різних несправностей, які успішно усунуті. Вона не включалася, оскільки з ладу вийшли модуль живлення та модуль управління, а регулятори гучності та налаштування не працювали через несправні енкодери. Виникнення вищеописаних несправностей може бути пов'язане з некоректним підключенням автомагнітоли.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано підключати штатну магнітолу максимально уважно, не допускати переполюсування, регулятори гучності крутити, не докладаючи зусиль.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.