Не включається, але горить індикатор у фоторамці Genius DPF-T805EU, вартість ремонту відеотехніки.

Замовлення №: 
90205
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Фоторамка Геніус DPF-T805EU китайської зборки наділена екраном 8-дюймів, роздільна здатність якого 800x600 точок. Дана відеотехніка з режимом слайд-шоу з одночасним переглядом від 1 до 4 фотографій, сенсорною панеллю управління та підтримкою різних карт пам'яті, таких як, SD, MMC, MS, XD-Picture, Compact Flash. Фоторамка наділена календарем, будильником та годинником.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Дана відеотехніка надійшла з проблемою - не включається, але не зважаючи на те, горить індикатор. Після усунення цієї несправності фоторамка почала «зависати». Від замовника дізналися, що це не перша поломка, тому до нас пристрій розкривали. Наскільки складним виявиться ремонт, а також вартість ремонту відеотехніки можна буде дізнатися після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як відеотехніку розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується мікросхема ASM3161 TA і матриця LB084S02 (TD) (01), однак в ході діагностики точно визначено, що з ладу вийшов модуль живлення, який підлягає відновленню. Замовнику повідомили, що вартість ремонту відеотехніки буде не високою.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося відновити працездатність модуля живлення, перепаяні деякі деталі, зроблена пропайка ланцюгів живлення. Після такого ремонту, вартість якого замовника влаштувала, фоторамка включається, фото показує. При спробі відтворити відео зависає процесор ASM 3161 TA (пропадає зображення та звук, з'являються смуги, запустити знову можна тільки через RESET), потрібна його заміна, однак актуальність під питанням. З вартістю ремонту відеотехніки замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість виконаного ремонту по відновленню модуля живлення склала 300 грн.

✓ Причини несправності: 

Дана відеотехніка не працювала (не включалася) через те, що з ладу вийшов модуль живлення, ремонт якого став можливий на компонентному рівні. У тому, що неякісно відтворюється відео, відповідальність лежить на процесорі, що «зависає». Оскільки вартість його заміни буде високою, виконувати такий ремонт немає сенсу.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту цієї відеотехніки з позитивним результатом, замовнику рекомендовано поводитись з фоторамкою максимально дбайливо та акуратно. Якщо знову виникнуть проблеми в роботі нічого самому не робити, оскільки неправильні дії тільки погіршать проблему, відповідно вартість подальшого ремонту може виявитися вище.

ремонт відеотехніки Genius DPF-T805EU
ремонт відеотехніки Genius DPF-T805EU
ремонт відеотехніки Genius DPF-T805EU
ремонт відеотехніки Genius DPF-T805EU

Коментувати