Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включає навантаження стабілізатор LogicPower Svr-2000VA, ремонт релейного стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 12.06.2019
Замовлення №: 90386
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги релейного типу ЛоджікПовер SVR-2000 VA призначений для живлення різних побутових електроприладів. Пристрій з екраном зі стрілкою (вхідна напруга / вихідна напруга), захистом від короткого замикання, високої та низької напруги. Похибка вихідної напруги становить ± 5%.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор надійшов з проблемою - не працює (не включає навантаження). Замовник попросив терміново виконати ремонт релейного стабілізатора напруги, а також перевірити кнопки на передній панелі. Також він повідомив, що це не перша несправність, тому раніше прилад вже відкривали та ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як стабілізатор розібрали, з'ясувалося, що всередині він в жахливому стані, за час роботи зібралася велика кількість пилу та павутиння (добре видно на світлині № 2). За допомогою діагностики встановлено, що проблема в модулі стабілізації, відповідно ремонт релейного стабілізатора напруги буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт модуля стабілізації, перепаяли наступні деталі: резистор підлаштування 1 кОм (2 шт.), транзистор. Для повноцінного ремонту релейного стабілізатора напруги знадобилася також пропайка блоку реле. Перевірені на працездатність кнопки - верхня кнопка (межі напруги) в цій моделі не залучена, нижня (затримка) працює, утримуючи кнопку - затримка 5 секунд, при відпущеній - 2 хвилини. Після всіх проведених робіт перевірений ЛАТР від 150 до 240 В.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи терміновість, разом з заміненими деталями всередині стабілізатора, цей ремонт коштував 360 грн.

✓ Причини несправності

Інтенсивна експлуатація стабілізатора, невчасно виконана профілактика, а також постійні перевантаження призвели до того, що пристрій вийшов з ладу та потрібен ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі стабілізатор не перевантажувати! Горять контакти реле! Навантаження повинно бути не більшим, ніж 1 кВт! Не допускати скупчення такої кількості пилу та бруду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.