Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не відтворює (не читає) диски DVD-плеєр LG DV645X, ремонт відеотехніки LG.

Закінчення ремонту: 02.12.2019
Замовлення №: 90599
✓ Пристрій, виробник, модель

DVD плеєр від відомого та популярного виробника ЛДЖ DV645X (LG) наділений FM-тюнером, а також такими роз'ємами, як SCART, S-Video, компонентний, лінійний, оптичний Dolby, Digital 5.1, роз'єм для навушників, VHS (Combo).

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт відеотехніки LG, незалежно від складності поломки, пристрій взятий у роботу. Заявлена замовником несправність – не відтворює диски (не читає диски). З його слів це перша несправність, тому раніше ремонт відеотехніки LG ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом перше враження від відеотехніки досить хороше, у неї без пошкоджень корпус, при цьому після розбирання з'ясувалося, що всередині за час експлуатації зібралося багато пилу, є таргани. У цій моделі LG використовуються такі складові, як блок живлення 6870R2326AB, процесор ZORAN ZR36882ELCG, мікросхема AM5869S L/F, головка лазера SYKC 52-1285B. Перш ніж виконувати ремонт відеотехніки LG необхідно було з'ясувати причину несправності, для чого знадобилася діагностика. Вона показала, що з ладу вийшов привод DVD, потрібна заміна лазерної головки, яка не підлягає ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено роботу приводу DVD, замінено нову лазерну головку PVR-502W (видно на світлині №3), зроблено юстування приводу. Після ремонту відеотехніки LG відео та звук перевірено по композитних виходах (видно на останній світлині), оскільки диск, який був в апараті не якісний, тому на ньому не перевіряли.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нової лазерної головки, ремонт приводу DVD, включаючи юстування, обійшовся клієнту 450 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку для ремонту відеотехніки LG були всі підстави, оскільки несправним виявився привід DVD, включаючи лазерну головку, відповідно при включенні диски не відтворювалися (не читалися). До такого стану справ призвело кілька факторів: по-перше, від тривалої експлуатації відбулася втрата емісії діода в лазерній голівці, по-друге, усередині приладу були таргани та багато пилу, що також негативно впливає на роботу відеотехніки.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано використовувати в даній відеотехніці від компанії LG тільки якісні, не пошкоджені диски. Також, якнайшвидше позбутися тарганів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.