Не відразу включається миючий пилосос Thomas TWIN T2 (788540), вартість ремонту миючого пилососа.

Замовлення №: 
90449
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Миючий пилосос з аквафільтром Томас TWIN T2 Aquafilter з хорошими функціональними можливостями, що дозволяють виконувати як вологе, так і сухе прибирання. Завдяки великому радіусу дії забезпечується ідеальна чистота в найвіддаленіших та важкодоступних місцях в квартирі. Дана модель з максимальною потужністю 1700 Вт, ємністю пилозбірника 4 літри та довжиною шнура 8 метрів.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Клієнт звернувся в наш сервісний центр, щоб ми виконали ремонт цього миючого пилососа, оскільки він не включається. Також він хотів дізнатися вартість ремонту миючого пилососа, з урахуванням того, що він потрібен в терміновому порядку. З його розповіді дізналися, що пристрій може іноді включиться, це залежить від того, як витягнути або змотати шнур.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Як виявилося, це не перша несправність цього миючого пилососа, раніше його розкривали та намагалися виконати ремонт. Він поступив без контейнера та вхідних фільтрів. Після того. як його розібрали, з'ясували, що всередині зібралося багато пилу, плата управління OTO402 1405373/G не реагує на старт, шнур самовільно змотується. Виходячи з цього, ремонту підлягає плата управління і мережева котушка. З огляду на всі ці фактори вартість ремонту миючого пилососа буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю, як в даному випадку, ми зробили пропайку плати управління, а оскільки її вдалося відновити, міняти не було необхідності. Це в повній мірі вплинуло на кінцеву вартість даного ремонту. Також відновили механізм змотування шнура (світлина №3). З вартістю ремонту миючого пилососа, на який видана гарантія, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість даного ремонту з пропайкою плати управління та відновленням механізму змотування шнура склала 850 грн.

✓ Причини несправності: 

Причин виникнення даної несправності миючого пилососа, вартість ремонту якого досить висока, декілька. По-перше, з ладу вийшла плата управління, яка не реагувала на старт. По-друге, неакуратне використання пристрою привело до того, що шнур почав самовільно змотуватися. Щоб виконати ремонт, пристрій довелося практично повністю розбирати.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

В даному випадку вартість відновлювальних робіт з урахуванням терміновості виявилася цілком прийнятною. Однак користувача попередили про те, що якщо в подальшому не дотримуватися всіх правил по експлуатації, вартість подальшого ремонту може виявитися набагато вище. Рекомендовано самостійно миючий пилосос не розбирати, намагатися акуратно поводитися зі шнуром, сильно його не смикати і не тягнути із зусиллям.

ремонт миючого пилососа Thomas TWIN T2 (788540)
ремонт миючого пилососа Thomas TWIN T2 (788540)
ремонт миючого пилососа Thomas TWIN T2 (788540)
ремонт миючого пилососа Thomas TWIN T2 (788540)

Коментувати