Не світиться екран, клинить відкидна панель в магнітолі JVC KD-AVX77, ремонт автомагнітоли в Україні.

Замовлення №: 
90833
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Ультраширокоекранна мультимедійна DVD/CD/USB-автомагнітола ДжиВіСі KD-AVX77 в інсталяційну шахту 1-DIN наділена панеллю EL CHAMELEON ZERO із вбудованою технологією Bluetooth, датчиком руху, а також 5.4-дюймовим сенсорним РК TFT дисплеєм. В автомагнітолі використовується підсилювач MOS-FET, потужністю 50 Вт на кожен із 4-х каналів. Ця модель з діапазоном частот 16-22000 Гц підтримує формати носіїв MP3, WMA, WAV, AAC, AudioCD, MPEG4, DVD, VideoCD, а також може працювати з носіями CD-R, CD-RW, DVD-R/-RW та +R/+RW.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нашого сервісного центру із села Недобоївці Хотинського району Чернівецької області України надійшла автомагнітола, у роботі якої виникли проблеми, а саме, не світиться екран, клинить відкидна панель. Телефоном замовник повідомив, що це не перша несправність, тому ремонт автомагнітоли в Україні раніше виконувався - двічі обслуговувався в одній фірмі, на третій у ремонті відмовили, сказали, що несправність надто складна, тому допомогти не зможуть.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Автомагнітола у задовільному стані, її ремонт уже виконувався кілька разів, погнуто контакти роз'єму лицьової панелі. Щоб виконати якісний ремонт автомагнітоли в Україні знадобилася діагностика, для чого ресивер повністю розібрали (світлини №2 та 3). Як виявилося, з ладу вийшов модуль передньої панелі.

✓ Ремонт сервісним центром: 

У цій ситуації виконано реставрацію контактів роз'єму передньої панелі, відновлено монтаж на платі, перепаяно стабілітрони 6,2 В SMD в кількості 2 штук та мікросхему. Змастили та відрегулювали механізм відкриття екрана, для чого використовувалося силіконове мастило. Після ремонту автомагнітоли в Україні виявилася інша несправність - не вивантажує диск, пише Eject error. Цю несправність також усунули. На останній світлині добре видно, що екран світиться, на ньому чітко видно інформацію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Реставрація контактів роз'єму, відновлення монтажу на платі, регулювання механізму відкриття екрана – 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Ця автомобільна магнітола ремонтується вже втретє, і причиною виникнення несправностей, ймовірно, є неакуратна її експлуатація, про що свідчать погнуті контакти роз'єму лицьової панелі, яку часто та з зусиллям знімали.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту, який виконувався у місті Києві (Україна), рекомендовано якомога рідше та акуратніше знімати панель, оскільки пошкоджено роз'єм, а він досить специфічний, зі шлейфом, тому такого нового вже не знайдемо.

ремонт автомагнітоли JVC KD-AVX77
ремонт автомагнітоли JVC KD-AVX77
ремонт автомагнітоли JVC KD-AVX77
ремонт автомагнітоли JVC KD-AVX77
ремонт автомагнітоли JVC KD-AVX77

Коментувати