Не розігріває страви мікрохвильова піч Gourmet Wave MWG 7017/1, ціни на ремонт мікрохвильовок.

Замовлення №: 
90518
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мікрохвильовка соло (без гриля) Гурме Wave MWG 7017/1 з механічним типом управління, функцією розморожування та 5 рівнями потужності мікрохвиль. Користувач має можливість виставити час розігріву або приготування страв від 1 до 35 хвилин.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник привіз мікрохвильовку в наш сервісний центр зі скаргою на те, що вона не розігріває страви (немає нагрівання в СВЧ). З цієї причини потрібен її ремонт в найстисліші терміни, оскільки пристрій використовується в студентському гуртожитку. Як показує практика, ціни на ремонт мікрохвильовок залежать від того, наскільки складною виявиться несправність.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Мікрохвильовка надійшла в задовільному стані. Після того, як її розібрали, що потрібно для того, щоб виконати діагностику та подальший ремонт, з'ясувалося, що всередині таргани, причому їх багато (добре видно на світлині №3). У даній моделі використовуються такі модулі, як надмініатюрні реле ZW-3FF та магнетрон WITOL 2M217J, однак в ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшли високовольтні ланцюги, згорів запобіжник. Замовнику повідомлені попередні ціни на ремонт мікрохвильовок, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми змогли відновити високовольтні ланцюги, замінили новий запобіжник 5кВт 700мА (див. світлтну №4), зробили загальну чистку мікрохвильовки від тарганів, а також від бруду і пилу, що скупчилися за час експлуатації. Це дозволило повністю вирішити проблему. З ціною на ремонт мікрохвильовок замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна даного ремонту, а саме, відновлення високовольтних ланцюгів, заміни запобіжника та загальної чистки - 360 грн.

✓ Причини несправності: 

Головною причиною несправності мікрохвильовки є вихід з ладу високовольтних ланцюгів, а також запобіжник, що перегорів. Крім того, з усього видно, що експлуатувалася СВЧ піч не правильно, оскільки всередині таргани, пил та бруд. Все це призвело до ремонту, ціна на який виявилася не високою.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після виконаного ремонту з цілком доступною ціною, замовнику рекомендовано в терміновому порядку розпочати боротьбу з тарганами, після приготування або розігрівання страв мікрохвильовку провітрювати, періодично за нею доглядати. Якщо цих правил не дотримуватися, вона знову вийде з ладу, тоді ціна відновлювальних робіт виявиться значно вище.

ремонт мікрохвильовки Gourmet Wave MWG 7017/1
ремонт мікрохвильовки Gourmet Wave MWG 7017/1
ремонт мікрохвильовки Gourmet Wave MWG 7017/1
ремонт мікрохвильовки Gourmet Wave MWG 7017/1

Коментувати