Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не пропускає через себе напругу Luxeon SDR-15000, майстерня з ремонту стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 28.02.2020
Замовлення №: 00099
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги релейного типу Люксеон SDR-15000, зібраний у Китаї у 2013 році. Модель із потужністю 9000 Вт, діапазоном вхідної напруги 140-260 В, вхідною напругою 230 B (1 фаза) та точністю вихідної напруги (±) 7%. У стабілізаторі напруги використовується 6 ступенів стабілізації, є активне охолодження та цифровий вольтметр. Прилад з мікропроцесорним керуванням, наділений залізним корпусом та подвійним цифровим індикатором вхідної та вихідної напруги.

✓ Заявлена несправність замовником

Наша майстерня з ремонту стабілізаторів напруги приймає в роботу прилади незалежно від складності несправності. Прилад, якому потрібен ремонт, перестав пропускати через себе напругу. Зі слів замовника, він просто відключив вихід під час роботи. В майстерні стабілізатор взагалі не включився. Від замовника дізналися, що пристрій інтенсивно використовується, тому за його припущенням причиною несправності могло стати перевантаження.

✓ Діагностика сервісним центром

Корпус стабілізатора напруги у досить хорошому стані, що підтверджує перша та друга світлини. При цьому після того, як його розібрали стало зрозуміло, що всередині за час експлуатації зібралося багато пилу, є павутиння та комахи. На світлинах №3, 4 та 5 добре видно, що всі складові вкриті шаром пилу. У ході проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата стабілізації, несправні силові ланцюги. Наша майстерня з ремонту стабілізаторів напруги, де працюють досвідчені майстри, не один рік виконує їх на високому професійному рівні, тому є впевненість, що ця проблема також буде вирішена.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаяти багато різних радіодеталей, включаючи діоди, резистори, конденсатори. Також виконано зачистку від нагару контактів реле. З боку користувача це було правильне рішення звернутися до майстерні з ремонту стабілізаторів напруги, оскільки тепер він повністю у робочому стані. На світлині №1 добре видно, що прилад вмикається. Після результативного ремонту в умовах сервісної майстерні стабілізатор напруги протестовано ЛАТРом від 140 до 250 В. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати стабілізації, відновлення силових ланцюгів, зачистку від нагару контактів реле клієнт заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що цей стабілізатор напруги не включався стало те, що проблема виникла в роботі плати стабілізації, з ладу вийшли силові ланцюги. Поряд з цим пристрій експлуатувався в досить інтенсивному режимі, без належного догляду, про що свідчить поява всередині великої кількості пилу, павутиння та комах. Це також негативно позначилося на роботі пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після відновлення працездатності приладу замовнику рекомендовано намагатись надалі його не перевантажувати! Не забувати, що номінальне навантаження 9кВт! Крім того, не допускати, щоб усередині накопичувалася така кількість пилу, бажано позбутися комах! Якщо ці правила не виконувати, знову буде потрібно звернення до сервісної майстерні для ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.