✓ Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Уманська, 35

КОНТАКТИ, Мапа

Не працюють мікрофонні входи в трансляційному підсилювачі звуку Younasi Y-110B, сервіс з ремонту підсилювачів звуку.

Date Закінчення ремонту: 17.07.2021
Замовлення №: 10469
✓ Пристрій, виробник, модель

Трансляційний двозонний підсилювач звуку Еунасі Y-110B (Younasi) з можливістю окремого керування гучністю кожної зони. Модель з потужністю 120 Вт, частотним діапазоном 80 Гц - 16 кГц (+ - 3 дБ) та імпедансом 4-16 Ом. Цей підсилювач призначений для використання в приміщеннях малого формату, включаючи міні-маркети, кафе, невеликі ресторани та інші подібні місця, де необхідне фонове звучання. Він має надійний та міцний металевий корпус, його можна розмістити в горизонтальному положенні на полиці або на столі, а також за допомогою спеціальних кріплень в рекову установку. На передній частині підсилювача знаходяться еквалайзер та ручки регулювання гучності для кожної зони, які сприяють налаштуванню параметрів звучання вихідного сигналу. Модель оснащена двома входами для мікрофонів, трьома входами AUX та одним лінійним виходом. Для відтворення улюблених треків користувач може скористатися входом USB, яким оснащений підсилювач.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник із смт. Дубове (Закарпатська область) звернувся в наш сервіс з ремонту підсилювачів звуку з проханням терміново відновити його працездатність. Причина – не працюють мікрофонні входи. Разом із підсилювачем він надіслав шнур 220 В, які запакував у картон. Телефоном від нього дізналися, що пристрій протягом кількох років інтенсивно використовується у мінімаркеті для мовних повідомлень, реклами або для проведення різних акційних заходів за участю покупців. Оскільки відремонтувати підсилювач звуку він не зміг у своєму населеному пункті, то вирішив скористатися послугами нашого сервісного центру. Також замовник повідомив, що пристрій ще не розбирали, оскільки він вийшов з ладу вперше.    

✓ Діагностика сервісним центром

Коли підсилювач увімкнули в майстерні, стало зрозуміло, що не працюють всі мікрофонні входи, входи AUX - хриплять регулятори. Його загальний стан добрий, однак корпус чорного кольору виглядає не акуратно, на ньому почали з'являтися подряпини та потертості (видно на перших двох світлинах). Щоб виконати діагностику та надалі надати сервіс з ремонту підсилювачів звуку, майстер зняв верхню кришку, що особливих труднощів не викликало. У цій моделі використовуються електромеханічні реле SRD-12VDC-SL-C в кількості 8 штук. Протестувавши всі складові, він дійшов висновку, що з ладу вийшов модуль управління, на якому необхідно перепаяти несправні радіодеталі. Крім того, потрібна заміна всіх регуляторів, оскільки мікрофонні обірвані, а з входів AUX вони сильно хриплять.

✓ Ремонт сервісним центром

У першу чергу необхідно було відновити модуль управління, що вийшов з ладу. Для цього на ньому довелося перепаяти багато різних деталей – діоди, резистори змінні 10 кОм А у кількості 6 штук, як мікрофонні, так і AUX (видно на світлині №4). На п'ятій світлині вони нові, запаковані в прозорий пакет. Після наданого сервісу з ремонту підсилювачів звуку несправність вдалося усунути, всі входи працюють відмінно, хрип у регуляторах зник. Як і просив замовник, ремонт виконали лише за кілька днів. Відремонтований підсилювач звуку максимально ретельно упакований та надісланий замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля управління з заміною радіодеталей, у тому числі всіх шести штук змінних резисторів регуляторів (мікрофонних, AUX) замовник заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

У цьому трансляційному підсилювачі звуку була досить складна проблема. А саме, з ладу вийшов модуль управління, на якому довелося перепаяти багато несправних деталей, включаючи 6 штук змінних резисторів (регуляторів рівнів сигналу) - мікрофонних, які були обірвані та AUX, які сильно хрипіли. До виникнення такої несправності могли призвести різні чинники. Найшвидше, пристрій використовується у вологому приміщенні, що негативно позначилося на контактах регуляторів та його роботі загалом. Крім того, підсилювач використовується в мінімаркеті, причому зі слів самого замовника, досить інтенсивно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем у подальшому, цей трансляційний підсилювач звуку має експлуатуватися правильно. Замовнику необхідно в першу чергу продумати питання, щоб уникати використання пристрою в приміщенні з високою вологістю. Це викликано тим, що волозі властиво пошкоджувати внутрішні компоненти, особливо контакти регуляторів. Відповідно використовувати підсилювач необхідно у сухому приміщенні, де вологість не перевищує норми. Також рекомендовано при роботі з регуляторами уникати різких рухів та надмірного зусилля. Щоб не пошкодити механізми, їх потрібно плавно обертати. Не буде зайвим періодичне чищення корпусу підсилювача звуку від пилу, особливо в області регуляторів. Для цього можна використовувати м'яку щітку або стиснене повітря. Виконання вищезгаданих рекомендацій є гарантією для забезпечення довгострокової та стабільної роботи пристрою.

Коментувати

CAPTCHA
1 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.