Не працює в 3D режимі телевізор Philips 55PUS7600/12, ремонт 3D телевізорів.

Замовлення №: 
90262
✓ Пристрій, виробник, модель: 

55-дюймовий надтонкий LED телевізор Філіпс 55PUS7600/12 наділений функцією 3D. Дана 4К модель з технологією Smart TV (Android TV), бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, а також відмінним набором портів та роз'ємів, в число яких входить 4 HDMI, 3 USB, SCART (RGB/CVBS) та багато інших. У комплект поставки до телевізора передбачені активні окуляри 3D в кількості 2 штук.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив в нашу майстерню із заявленою несправністю - не працює в 3D режимі, іншими словами, при перегляді зображення не об'ємне. Ми виконуємо ремонт 3D телевізорів, тому дізналися від замовника, що це не перша його несправність, тому раніше його вже розбирали.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, з'ясували, що ремонт 3D телевізорів буде складним і дорогим, оскільки потрібна заміна дорогих складових. Імовірно, коли раніше розбирали телевізор і виконували ремонт підсвітки або матриці, в процесі складання неправильно поклали шлейф плати і він порвався. На світлині №4 відмінно видно, наскільки сильно шлейф пошкоджений. Майстер спеціально вигнув його на місці розриву, щоб показати, що він відновленню не підлягає.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для результативного ремонту 3D телевізорів з такою несправністю як ця, знадобилася заміна нового шлейфу разом з платою ІК зв'язку з 3D окулярами. Це дозволило повністю вирішити проблему, тепер зображення на екрані якісне і об'ємне, якщо скористатися спеціальними окулярами (див. світлину №5). На даний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по заміні нового шлейфу в комплекті з платою обійшовся замовнику 2100 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному випадку причина проблеми, що виникла є очевидною - це не компетентно виконаний попередній ремонт, коли при складанні неправильно поклали шлейф, в результаті чого він сильно пошкодився і вивів з ладу 3D зображення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути такого дорогого ремонту в подальшому, телемайстер рекомендував при виникненні будь-яких несправностей, звертатися за допомогою до перевірених, досвідчених фахівців, які спеціалізуються по ремонту телевізорів і не зроблять таку помилку, як описано вище.

ремонт 3D телевізора Philips 55PUS7600/12
ремонт 3D телевізора Philips 55PUS7600/12
ремонт 3D телевізора Philips 55PUS7600/12
ремонт 3D телевізора Philips 55PUS7600/12
ремонт 3D телевізора Philips 55PUS7600/12

Коментувати