Не працює телевізор Elenberg 24AH4030, він не включається, ремонт телевізорів Еленберг.

Замовлення №: 
90348
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Еленберг 24AH4030 (Elenberg) - це універсальний 24-дюймовий телевізор, який об'єднав в собі потужний функціонал та бездоганний елегантний стиль. Цей телевізор з LED підсвіткою, кутом огляду 176 ° / 176 ° та одним HDMI роз'ємом.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив  наш сервісний центр із заявленою несправністю - не включається. За словами замовника дізналися, що коли телевізор перестав включатися, син самостійно його розкрив та поміняв якийсь конденсатор, але проблема залишилася не вирішеною. Після цього було прийнято рішення виконати ремонт телевізорів Еленберг в майстерні. При огляді телевізор теж не включився.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як пристрій розібрали з'ясувалося, що в ньому використовується трансформатор SYEQ2612-T001 1.0. Діагностика підтвердила припущення телемайстра, що з ладу вийшов модуль живлення, відповідно ремонт телевізорів Еленберг буде спрямований на його відновлення. Крім конденсатора, який самі замінили, виявлені інші негаразди, які також підлягають заміні. Крім того, з ладу вийшла мікросхема.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Виконано відновлення модуля живлення, для чого довелося перепаяти різні електролітичні конденсатори (3 шт.). Також замінено несправну мікросхему. Після такого ремонту LED телевізорів Еленберг, який вдалося виконати на компонентному рівні, він включився і працює добре.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт + нові конденсатори та мікросхема коштували замовнику 650 грн.

✓ Причини несправності: 

Даний телевізор від відомого виробника Еленберг експлуатується вже не перший рік. Причина непрацездатності полягала у несправному модулі живлення, на якому були виявлені багато несправні деталі, в тому числі конденсатори та мікросхема.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Майстер рекомендував надалі при виникненні будь-яких збоїв в роботі телевізора, не робити самостійно ніяких дій, а негайно звернутися за допомогою до фахівців.

ремонт телевізора Elenberg 24AH4030
ремонт телевизора Elenberg 24AH4030
ремонт телевизора Elenberg 24AH4030

Коментувати