Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює стабілізатор напруги Gemix GDX-5000, ремонт релейних стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 19.09.2019
Замовлення №: 90575
✓ Пристрій, виробник, модель

Релейний однофазний стабілізатор напруги середньої потужності Гемікс GDX-5000, виконаний у металевому корпусі, має підлогове виконання. Пристрій призначений для захисту різної побутової техніки, він стане відмінним рішенням від підвищеної або зниженої напруги, високовольтних імпульсів, а також короткого замикання. Модель з максимальною потужністю навантаження 3.5 кВт при вхідній напрузі 220 В, 9 ступенями стабілізації з похибкою 5-7 %, діапазоном вхідної напруги 140-260 В та вхідною частотою 50/60 Гц.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей стабілізатор напруги релейного типу надійшов зі скаргою - не працює (не вмикається). Зі слів замовника дізналися, що до стабілізатора він підключає холодильник та насос, що 10 років усе працювало справно. Перш ніж звернутися до нашого сервісу, ремонт вже виконувався, тоді змінювали реле, допомогло всього на місяць та воно знову згоріло, тому потрібен ремонт релейних стабілізаторів напруги, але з професійнішим підходом.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як стабілізатор напруги розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовуються реле NT90NCS12CB, NT90RHCS12CB. Діагностика показала, що з ладу вийшов модуль стабілізації, відповідно ремонт релейних стабілізаторів напруги має бути спрямований на його відновлення, а також потрібна заміна реле.

✓ Ремонт сервісним центром

На світлині №4 добре видно, що ми замінили реле T91-1C-12VDC (не те, що змінювали раніше), після чого пристрій увімкнувся, при цьому після включення немає стабілізації вихідної напруги. Оскільки з ладу ще вийшов модуль стабілізації, виконано його ремонт, для чого довелося замінити такі деталі, як конденсатор 0,1*630 В та кілька транзисторів. Після результативного ремонту релейних стабілізаторів напруги, на який видано гарантію, він повністю в робочому стані. Прогнаний ЛАТРом від 130 до 250 В.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля стабілізації з заміною конденсаторів та транзисторів + заміна нового реле у стабілізаторі напруги коштували замовнику 650 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виходу з ладу даного релейного стабілізатора напруги стало його перевантаження, що негативно позначилося на його роботі. Потужність не повинна перевищувати 3,5 кВт, причому яку потужність підключають насправді, не відомо. Другою причиною непрацездатності приладу став модуль стабілізації, що вийшов з ладу, через що в свою чергу не було стабілізації вихідної напруги.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом майстер рекомендував замовнику правильно поводитися з релейним стабілізатором напруги, інакше він знову вийде з ладу. Головне правило – не перевантажувати, оскільки згоряють контакти реле! Навантаження не повинно перевищувати заявленої норми 3,5 кВт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.