Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює після стрибка напруги Елекс Гібрид У 9-1-40 v2.0, ремонт стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 11.09.2019
Замовлення №: 90535
✓ Пристрій, виробник, модель

Гібридний однофазний стабілізатор мережевої напруги (симістор/реле) Елекс Гібрид У 9-1-40 v2.0 з потужністю 9000 В·А та вихідною напругою 220 ± 7,5% В. Він призначений для захисту від короткого замикання, перегріву, перевантаження, а також підвищеної чи зниженої напруги. До додаткових характеристик можна віднести наявність режиму транзит (Bypass), вентилятора примусового охолодження, навісного кріплення.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт стабілізатора напруги мережі, оскільки він не працює (не включається) імовірно після стрибка напруги в мережі. З його розповіді стало зрозуміло, що це не перша несправність, раніше ремонт стабілізатора напруги вже виконувався і теж через стрибок, тому він здає пристрій в ремонт вдруге.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан стабілізатора мережевої напруги хороший, однак корпус у деяких місцях подряпаний та брудний (видно на світлині №1). Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується реле NT90TNCS24CB, однак завдяки виконаній діагностиці точно встановлено, що з ладу вийшла плата стабілізації, відповідно для ремонту стабілізатора напруги є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт стабілізатора напруги полягав у відновленні плати стабілізації, для чого довелося перепаяти деякі компоненти. Також замінені на нові стабілітрон 27 В 1,3 Вт та реле JQX-30F (24 В обмотка, 30 А контакт), що вийшли з ладу. Після вищеописаного ремонту стабілізатора напруги несправність повністю усунена. Клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати стабілізації та управління з заміною деталей на ній, ще заміна нового реле коштували замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно до виникнення даної несправності та як результат, ремонту стабілізатора напруги призвів стрибок вхідної напруги більше 350 В, що спровокувало обрив нуля, тому пішло 2 фази.

✓ Рекомендації сервісного центру

Незважаючи на те, що стабілізатор мережної напруги вийшов з ладу, він все ж таки зміг захистити побутову техніку, яка до нього підключена та вона не зламалася. Правильно виконаний ремонт дозволить надалі впоратися стабілізатору зі стрибками напруги мережі, які очевидно є досить частим явищем. Якщо виникнуть знову проблеми, негайно звернутися до фахівців, нічого самостійно не роблячи!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.