Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює (немає стабілізації) в Luxeon EDR-2000, ремонт симісторних стабілізаторів напруги.

Закінчення ремонту: 17.06.2019
Замовлення №: 90387
✓ Пристрій, виробник, модель

Люксеон EDR-2000 - це однофазний стабілізатор напруги тиристорного типу (симісторний), який виготовлений в 2014 році. Прилад з міцним металевим корпусом, він наділений досить широким робочим діапазоном 90-270В. Він забезпечує вихідну напругу 220В з невеликим відхиленням 7%. Сумарна споживана потужність електроприладів, які можуть бути підключені до стабілізатора, не повинна перевищувати потужність 1400 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

В даному випадку ремонт симісторних стабілізаторів напруги необхідний з тієї причини, що зі слів замовника він не працює, немає стабілізації. Він також повідомив, що це перша несправність, тому раніше стабілізатор ще не відкривався, його ремонт не виконувався. Він попросив, щоб були перевірені на працездатність всі кнопки на передній панелі.

✓ Діагностика сервісним центром

Пристрій у хорошому стані, у нього чистий, ніде не пошкоджений корпус. Після того, як його розібрали, з'ясували, що всередині зібралася достатня кількість пилу (добре видно на світлині №2). Перш ніж виконувати ремонт симісторних стабілізаторів напруги, нами проведена діагностика, яка показала, що немає стабілізації в районі ~ 180-200В, стабілізатор йде в захист. А оскільки з ладу вийшла силова плата, вона підлягає ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту симісторних стабілізаторів напруги потрібно перепаяти  багато компонентів на силовий платі, що вийшла з ладу. В їх число увійшли конденсатори, резистори, діоди (див. світлину №3). Це дозволило відновити роботу стабілізації. Перевірені кнопки на передній панелі, вони в робочому стані. На останній світлині видно, що робота стабілізатора перевірена безпосередньо в сервісному центрі.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість такого ремонту, де довелося перепаяти багато деталей, на котрий замовнику видана гарантія, склала 500 грн.

✓ Причини несправності

Як доводить практика, виникнення такої несправності, як в даному випадку, може бути викликане постійним перевантаженням стабілізатора напруги.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого результативного ремонту майстер повідомив замовнику про те, що вкрай не рекомендується підключати до стабілізатора напруги навантаження більше 1.5кВт, інакше він знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.