Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не подається вода в кавоварці Vitek VT-1508, не працює помпа, ремонт кавоварок Vitek.

Закінчення ремонту: 27.06.2019
Замовлення №: 90413
✓ Пристрій, виробник, модель

Ріжкова кавоварка еспресо для меленої кави Вітек VT-1508 (Vitek) потужністю 1250 Вт та об'ємом резервуара для води 1.5 літра. Дана модель з можливістю подачі пари для збивання молочної пінки при приготуванні капучіно, лате, гарячого шоколаду. Кавоварка з ручним керуванням, знімним піддоном для крапель та індикатором готовності.

✓ Заявлена несправність замовником

У кавоварці немає подачі води, з цієї причини потрібен ремонт кавоварок Vitek. Вона доставлена в сервісний центр в зборі з нижньою та верхньою сіткою (ріжок з ситом). Зі слів замовника з'ясували, що пристрій використовувався досить інтенсивно, а для приготування кавових напоїв використовувалася звичайна вода з під крана. 

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що корпус кавоварки червоного кольору виглядає не зовсім охайно, на ньому видно потертості. Після того, як пристрій розібрали, що необхідно, щоб провести діагностику і подальший ремонт кавоварок Vitek зрозуміли, що помпа вся іржава, згнили фіксатори трубок, навіть при подачі живлення на пряму помпа не включається і її котушка не продзвонюється. На світлинах №3 і 4 відмінно видно, наскільки сильно іржава помпа, тому відновленню не підлягає, відповідно потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту комбінованих кавоварок Vitek знадобилося відновлення система подачі води. Виконано заміну нової помпи ULKA TYPE ЕХ5 48w Model E (див. світлину №4). Також проведена загальна чистка кавоварки від появи вапняного накипу, для чого використовували спеціальний засіб.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по заміні нової помпи разом з чищенням кавоварки обійшовся замовнику 900 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення таких несправностей, як в даному випадку безпосередньо пов'язані з несвоєчасним виконанням профілактичних робіт. Крім того, для приготування кави використовували не фільтровану воду, через що з часом на внутрішніх деталях пристрою починає утворюватися вапняний наліт, що також негативно позначається на роботі будь-якої кавоварки і Vitek не виняток.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано врахувати всі ці нюанси і при подальшій експлуатації кавоварки використовувати тільки фільтровану воду. Це допоможе уникнути утворення накипу і як результат, ремонту, а також дозволить отримати смачніший кавовий напій.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.