Не гріє в СВЧ мікрохвильова піч LG MH-6387DRC, ремонт мікрохвильових печей ЛДЖІ.

Замовлення №: 
90633
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Окрема мікрохвильова піч ЛДЖІ MH-6387DRC з потужністю 850 ВТ, об'ємом внутрішньої духовки 23 літри, 5 рівнями потужності. До особливостей даної мікрохвильової печі можна віднести наявність автоматичного розігріву, автоматичного приготування, авторозморожування (швидке розморожування), захисту від дітей (блокування приладу), установки часу (годинник).

✓ Заявлена несправність замовником: 

Оскільки ми виконуємо ремонт мікрохвильових печей ЛДЖІ, вона взята в роботу із заявленою несправністю - не гріє (немає нагріву в СВЧ). Зі слів замовника після включення мікрохвильової печі тарілка крутиться, світло в камері горить, вентилятор теж працює, при цьому страви залишаються холодними. Такі прояви вказують на те, що проблема з магнетроном, що має бути підтверджено  діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Мікрохвильова піч від популярного виробника ЛДЖІ в хорошому стані, на світлині №1 видно, що у неї чистий корпус, без механічних пошкоджень. Після того, як її розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується трансформатор 6170W1G0 10H, а також магнетрон LG 2M214 39F, який повністю вийшов з ладу (пробитий), також несправні високовольтні ланцюги. Оскільки відновити працездатність магнетрона неможливо, ремонт мікрохвильових печей ЛДЖІ полягатиме у його заміні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт полягав у заміні нового магнетрона 2M214 15CDH від компанії ЛДЖІ, який довелося замовляти (див. світлини №3 та 4). Також відновлено високовольтні ланцюги. Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після вищеописаного ремонту мікрохвильових печей ЛДЖІ, на який видана гарантія, розігрів виконується відмінно (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по відновленню високовольтних ланцюгів + заміна нового магнетрона коштували клієнту 900 грн.

✓ Причини несправності: 

У мікрохвильовій печі від відомої та затребуваної компанії ЛДЖІ не було нагріву через те, що з ладу повністю вийшов магнетрон, який не підлягав ремонту, відповідно була потрібна його заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібного ремонту надалі, користувачеві рекомендовано виконати такі рекомендації: постійно стежити за станом слюдяної пластини, що захищає вихід хвилеводу в камеру, щоб на неї не потрапляв жир та крихти їжі. Коли прогорає слюда, це призводить до виходу з експлуатації магнетрона. Крім того, при нестабільній напрузі мережі, будь-яку мікрохвильову піч, і ЛДЖІ не виняток, краще під'єднати через стабілізатор, оскільки це негативно впливає на її роботу. Коли падає потужність, прискорюється зношування катода магнетрона.

ремонт мікрохвильовок LG MH-6387DRC
ремонт мікрохвильовок LG MH-6387DRC
ремонт мікрохвильовок LG MH-6387DRC
ремонт мікрохвильовок LG MH-6387DRC

Коментувати