Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не гріє в режимі НВЧ сенсорна мікрохвильовка LG MS-2343 DA, ремонт мікрохвильовки LG.

Закінчення ремонту: 08.05.2019
Замовлення №: 90259
✓ Пристрій, виробник, модель

У мікрохвильовці без гриля ЕЛЖІ MS-2343DARS (LG) потужністю 850 Вт, додатково передбачено 32 меню та можливість швидкого старту. Вона здатна не тільки розігрівати їжу, але й розморожувати продукти, для чого передбачено відразу два режими «Швидко» та «Авто». Завдяки універсальному внутрішньому покриттю Easy Clean забезпечується зручність в обслуговуванні, а за допомогою сенсорної панелі гарантується просте та зрозуміле управління.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно терміновий ремонт мікрохвильовки LG, оскільки немає нагріву в режимі НВЧ. З його слів, мікрохвильовка включається, тарілка крутиться, при цьому як поставили холодну страву на розігрів, так вона холодною і залишається.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан мікрохвильовки хороший, вона чиста та акуратна, як зовні, так і всередині. Проте дуже сильно запилена решітка вентилятора, яка розташована на задній стінці, на ній «шуба» з пилу. Піч розібрали, після проведеної діагностики з'ясувалося, що магнетрон LG 2M213 09B втратив свої властивості та не підлягає ремонту, тому потрібно його заміна, оскільки з ладу вийшли високовольтні ланцюги.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю для ремонту мікрохвильовки LG є всі підстави. Він полягав у заміні нового магнетрона GALANZ M24FB-610A, відновленні високовольтних ланцюгів, для чого довелося міняти ВВ запобіжник 750мА 5кВт. Також почистили вентилятор від пилу, що скупчився. На цей результативний ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт сенсорної мікрохвильовки без гриля LG + новий магнетрон коштували замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

Найчастіше магнетрон виходить з ладу через те, що користувачі часто поміщають металеві предмети всередину печі, що робити категорично заборонено. Саме іскри негативно позначаються на роботі магнетрона і призводять до вищеописаного ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував користувачеві при подальшій експлуатації мікрохвильовки не використовувати для розігріву їжі металевий посуд. Крім того, забезпечити доступ повітря через решітку вентилятора та стежити, щоб на ній не накопичувалася пил, інакше ремонту не уникнути!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.