Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджений екран у телевізорі Sony KD-49XF8599, можливість заміни матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 13.02.2020
Замовлення №: 90487
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Соні KD49XF8599 зібраний у грудні 2018 року (Бельгія), він наділений найінноваційнішими технологіями та функціями, до яких входить 4К роздільна здатність 3840x2160 пікселів з підтримкою HDR10, Smart TV (Операційна система 802.11ac), 4 роз'єми HDMI та інше. Ця 49-дюймова модель має такі можливості, як запис телепередач, підтримку DLNA, керування голосом. У комплекті з телевізором передбачений мультимедійний аеропульт дистанційного керування. Висока потужність звуку 20 Вт досягається наявністю двох вбудованих динаміків.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Рівне надійшов телевізор із розбитою матрицею, на якій внаслідок удару з'явилися тріщини, зображення зникло. Як виявилося, можливість заміни матриці телевізора у місті, де мешкає замовник, відсутня. Телефоном він розповів, що звертався за допомогою до кількох сервісних майстерень, але скрізь отримав відмову. Також він повідомив, що телевізор практично новий (експлуатується близько 2 років) та в ньому все влаштовує, тому хоче виконати його ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлинах №1 та 2 видно, що через удар по матриці з верхнього лівого кута з'явилися тріщини різної довжини, дві з яких досить довгі - одна закінчується в нижньому лівому кутку, а інша практично у верхньому правому. Якихось інших механічних пошкоджень на екрані немає, проте він повністю виведений з ладу, зображення відсутнє, відповідно експлуатація телевізора неможлива. Оскільки ми маємо можливість заміни матриці телевізора, він прийнятий у роботу. Після розбирання телевізора та проведеної діагностики встановлено, що заміні підлягає лише розбита матриця, решта його складових повністю у справному стані.

✓ Ремонт сервісним центром

Як показує практика можливості заміни матриці телевізора пов'язані з різними факторами, головна з яких - це придбання нової, необхідної моделі панелі, яка повністю відповідала б тій, що розбита. У нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками, тому ми змогли замовити та купити потрібну для встановлення матрицю. Після її отримання досвідчені фахівці з ремонту телевізорів із такою проблемою, акуратно демонтували розбиту панель та на її місце встановили нову. На останній світлині добре видно, що після всіх налаштувань всі функції працюють, а зображення відмінної якості, воно яскраве та контрастне. Відремонтований телевізор запакований та надісланий замовнику. Йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої матриці + встановлення нової + виконання налаштувань + витрати на купівлю матриці коштували замовнику 9000 грн.

✓ Причини несправності

Поява на екрані цього сучасного телевізора тріщин стала головною причиною повного виходу його з ладу. РК матриця дуже вразлива до різних механічних впливів, оскільки наділена тонкою конструкцією, пошкодити яку не складе особливих труднощів. Незначний удар будь-яким предметом (особливо гострим), сильне натискання, перекіс, падіння чи залиття рідиною гарантовано негативно вплинуть на її роботу, роблячи її неможливою. Що важливо, не завжди є можливість виконати такої складності ремонт, як заміна матриці, що добре підтверджує цей випадок.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після отримання відремонтованого телевізора рекомендовано акуратно його розпакувати, зняти захисну плівку та експлуатувати його надалі максимально дбайливо, особливу увагу звертаючи саме на матрицю, яку результативно замінили. За можливості уникати з нею будь-яких контактів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.