Механічно пошкоджений екран у телевізорі Sony KD-49XF8599, можливість заміни матриці телевізора.

Замовлення №: 
90487
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LED телевізор Соні KD49XF8599 зібраний у грудні 2018 року (Бельгія), він наділений найінноваційнішими технологіями та функціями, до яких входить 4К роздільна здатність 3840x2160 пікселів з підтримкою HDR10, Smart TV (Операційна система 802.11ac), 4 роз'єми HDMI та інше. Ця 49-дюймова модель має такі можливості, як запис телепередач, підтримку DLNA, керування голосом. У комплекті з телевізором передбачений мультимедійний аеропульт дистанційного керування. Висока потужність звуку 20 Вт досягається наявністю двох вбудованих динаміків.

✓ Заявлена несправність замовником: 

З міста Рівне надійшов телевізор із розбитою матрицею, на якій внаслідок удару з'явилися тріщини, зображення зникло. Як виявилося, можливість заміни матриці телевізора у місті, де мешкає замовник, відсутня. Телефоном він розповів, що звертався за допомогою до кількох сервісних майстерень, але скрізь отримав відмову. Також він повідомив, що телевізор практично новий (експлуатується близько 2 років) та в ньому все влаштовує, тому хоче виконати його ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На світлинах №1 та 2 видно, що через удар по матриці з верхнього лівого кута з'явилися тріщини різної довжини, дві з яких досить довгі - одна закінчується в нижньому лівому кутку, а інша практично у верхньому правому. Якихось інших механічних пошкоджень на екрані немає, проте він повністю виведений з ладу, зображення відсутнє, відповідно експлуатація телевізора неможлива. Оскільки ми маємо можливість заміни матриці телевізора, він прийнятий у роботу. Після розбирання телевізора та проведеної діагностики встановлено, що заміні підлягає лише розбита матриця, решта його складових повністю у справному стані.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Як показує практика можливості заміни матриці телевізора пов'язані з різними факторами, головна з яких - це придбання нової, необхідної моделі панелі, яка повністю відповідала б тій, що розбита. У нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками, тому ми змогли замовити та купити потрібну для встановлення матрицю. Після її отримання досвідчені фахівці з ремонту телевізорів із такою проблемою, акуратно демонтували розбиту панель та на її місце встановили нову. На останній світлині добре видно, що після всіх налаштувань всі функції працюють, а зображення відмінної якості, воно яскраве та контрастне. Відремонтований телевізор запакований та надісланий замовнику. Йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Демонтаж розбитої матриці + встановлення нової + виконання налаштувань + витрати на купівлю матриці коштували замовнику 9000 грн.

✓ Причини несправності: 

Поява на екрані цього сучасного телевізора тріщин стала головною причиною повного виходу його з ладу. РК матриця дуже вразлива до різних механічних впливів, оскільки наділена тонкою конструкцією, пошкодити яку не складе особливих труднощів. Незначний удар будь-яким предметом (особливо гострим), сильне натискання, перекіс, падіння чи залиття рідиною гарантовано негативно вплинуть на її роботу, роблячи її неможливою. Що важливо, не завжди є можливість виконати такої складності ремонт, як заміна матриці, що добре підтверджує цей випадок.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після отримання відремонтованого телевізора рекомендовано акуратно його розпакувати, зняти захисну плівку та експлуатувати його надалі максимально дбайливо, особливу увагу звертаючи саме на матрицю, яку результативно замінили. За можливості уникати з нею будь-яких контактів!

заміна матриці телевізора Sony KD49XF8599
заміна матриці телевізора Sony KD49XF8599
заміна матриці телевізора Sony KD49XF8599
заміна матриці телевізора Sony KD49XF8599

Коментувати