Хрипить звук в тильних колонках в Challenger DVA-9700, ремонт автомобільної магнітоли.

Замовлення №: 
90504
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Автомобільна магнітола Челенджер DVA-9700 розміру 2 DIN, з моторизованим дисплеєм 6,5 дюйма, функцією Touch Screen, DVD/CD/MP3 програвачем та телевізійним тюнером. Автомобільна магнітола з потужністю 40 Вт на кожний з 4-х каналів, вона може комплектуватися камерою заднього виду та комплектом датчиків PM-9700 для паркування автомобіля з виводом сигнальної інформації на дисплей.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт автомобільної магнітоли, оскільки в тильних колонках пропадає та хрипить звук на радіо. В сервісному центрі з'ясували, що не завантажується диск, в механізмі чути тріск. Користувач попросив, щоб це теж по можливості перевірили та зробили ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром: 

В цілому стан автомагнітоли гарний (див. світлину №1). Після того як її розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується плата E-B032-0076-01-01 з DVD-ROM контролером ALI M5705 A1. Перш ніж виконувати ремонт автомобільної магнітоли проведена первинна діагностика, за допомогою якої вдалося встановити, що з ладу вийшли модуль тюнера та привід DVD, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми відновили працездатність тюнера, перепаяли різні компоненти, включаючи конденсатори та транзистори, зробили перебирання та юстирування механізму завантаження диска, чистку оптики. Після ремонту автомобільної магнітоли хрип в колонках пропав, диск теж завантажується.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт по відновленню тюнера, перебиранню та юстируванню механізму завантаження диска обійшовся клієнта 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною несправності даної автомобільної магнітоли став вихід з ладу кількох модулів, а саме, тюнера, механізму завантаження диска, також дуже сильно забрудненою була оптика. Судячи з практики, такі проблеми з автомобільними магнітолами виникають через недбалу їх експлуатацію, або просто від часу.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту майстер рекомендував замовнику користуватися автомобільною магнітолою максимально акуратно та дбайливо, не слухати музику на високій потужності.

ремонт автомобільної магнітоли Challenger DVA-9700
ремонт автомобільної магнітоли Challenger DVA-9700
ремонт автомобільної магнітоли Challenger DVA-9700
ремонт автомобільної магнітоли Challenger DVA-9700

Коментувати