Хрипить та фонить звук у сабвуфері Sunfire True MK II Passive Subwoofer, ремонт активного сабвуфера.

Замовлення №: 
90157
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Активний одноканальний сабвуфер Санфаер True MK II Passive Subwoofer з частотним діапазоном 18-100 Гц. У нього стильний елегантний дизайн, а корпус виготовлений з MDF та оброблений шпоном. Потужність даного сабвуфера становить 2700 Вт. Всі органи управління у нього розташовані на задній стінці.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт активного сабвуфера, оскільки за його словами після включення з'являється хриплий звук та фон, тому слухати музику не можливо. Причому, якщо слухати на великій гучності, то хрипи не так сильно помітні, якщо зменшити - слухати взагалі не можливо.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Сабвуфер надійшов у хорошому стані, не дивлячись на те, що раніше його ремонт вже виконувався, при цьому на корпусі видно тонкі подряпини (світлина №1). Пристрій розібрали та провели первинну діагностику, з'ясували, що причиною несправності став модуль живлення, на якому перегоріло багато деталей, тому ремонт активного сабвуфера буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ремонт цього активного одноканального сабвуфера з такою несправністю, виявився складним, оскільки має складну схемотехніку, тому, щоб його виконати довелося використовувати спеціальне обладнання, за допомогою якого перепаяли багато деталей, включаючи конденсатори з різним номіналом, мікросхеми. Модуль живлення вдалося відновити на компонентному рівні. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Виконаний ремонт + замінені деталі обійшлися замовнику 2000 Грн.

✓ Причини несправності: 

Можна виділити декілька причин, що викликали дану несправність в цьому сабвуфері, який належить до активного типу. Імовірно, цьому міг передувати перепад напруги в мережі або ж сабвуфер, протягом тривалого часу, використовувався на максимальній потужності.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути такого складного та дорогого ремонту надалі, замовнику рекомендовано не використовувати сабвуфер на високій потужності. Можливо, як варіант, є сенс придбати спеціальний стабілізатор напруги.

ремонт активного сабвуфера Sunfire True MK II Passive Subwoofer
ремонт активного сабвуфера Sunfire True MK II Passive Subwoofer
ремонт активного сабвуфера Sunfire True MK II Passive Subwoofer

Коментувати