Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Гул під час роботи, періодично пропадає звук у Taga Harmony inMOVE 8, ціна ремонту сабвуфера.

Закінчення ремонту: 10.03.2020
Замовлення №: 00113
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний сабвуфер китайської збірки Тага Гармоні inMOVE 8 призначений для домашнього використання. Модель з провідним з'єднанням наділена потужністю 90 Вт, частотним діапазоном 30 – 150 Гц та частотою кросовера 35 – 150 Гц. Цей сабвуфер з корпусом із ДВП не тільки вдало доповнить будь-який сучасний інтер'єр, а й порадує якістю високого класу. У цій моделі використовується акустичне оформлення фазоінверторного типу з високоточними вбудованими підсилювачами, має один динамік з діаметром 203 мм. У сабвуфера є вхід лінійного рівня та високорівневе введення. Модель із досить компактними габаритами 26х25х28 см, а її вага становить 8 кг.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру з проханням виконати ремонт несправного сабвуфера, у якого під час роботи з'явився нехарактерний гул, крім того, періодично пропадає звук. Від нього дізналися, що раніше таких проблем у роботі не спостерігалося, весь цей час звук був чистим та якісним. Оскільки з моменту придбання приладу він виходить з ладу вперше, відповідно раніше його ще не розкривали. Що стало причиною виникнення несправності, а також якою буде ціна ремонту сабвуфера можна буде дізнатися лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що сабвуфер у хорошому стані, у нього акуратний корпус та дифузор, на яких відсутні якісь механічні пошкодження. Тильна сторона пристрою також є максимально акуратною. Коли сабвуфер увімкнули, виявилося, що у звуку сильний фон 100 Гц. Щоб точно з'ясувати, що спричинило таку несправність, сабвуфер повністю розібрали та провели ряд діагностичних робіт. Це дозволило дізнатися, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріли деталі, що підлягають заміні, тому ціна ремонту сабвуфера буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: було відновлено працездатність модуля живлення, для чого довелося перепаяти такі деталі, як діоди, резистор та електролітичні конденсатори 4700,0*50 В у кількості двох штук (добре видно на останній світлині). Це дозволило позитивно вирішити проблему, оскільки фон у звуку повністю зник, звук чистий та потужний, такий, яким має бути. З ціною ремонту сабвуфера замовник повністю погоджується. Йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту сабвуфера, що полягав у відновленні модуля живлення з заміною багатьох деталей, склала 900 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку головною причиною неякісного звуку (виникнення нехарактерного гулу під час роботи) став вихід з ладу модуля живлення, на якому погоріли багато деталей, у тому числі два конденсатори. Це повною мірою вплинуло на кінцеву ціну ремонту сабвуфера. У свою чергу, виникнення цієї проблеми могло бути спровоковано, наприклад, різким перепадом напруги мережі, в той час, коли сабвуфер знаходився в робочому стані.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що попри якісно виконаний ремонт, при подальшій експлуатації цей сабвуфер не застрахований від появи подібних несправностей. Щоб їх уникнути, рекомендовано використовувати його в парі зі стабілізатором напруги, який надійно захистить пристрій від проблем з електрикою. Після ремонту експлуатувати сабвуфер у більш щадному режимі, не включати на повну потужність! У разі виникнення будь-яких проблем нічого самостійно не робити, а якнайшвидше звернутися за допомогою до професіоналів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.