Дві тонкі вертикальні смуги на екрані Sony KD-49XD8005, ремонт матриці в телевізорі Соні.

Замовлення №: 
90412
✓ Пристрій, виробник, модель: 

LED телевізор Соні KD-49XD8005 японської збірки відноситься до лінійки 2017 року. Він наділений 40-дюймовою матрицею і безліччю прогресивних технологій, а саме, 4К роздільною здатністю (3840x2160 точок), функцією Smart TV, бездротовим інтерфейсом WiFi. Телевізор під відомим брендом Соні, з кутом огляду 178°/178°, у нього відмінний набір портів, включаючи 4 HDMI, 3 USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор прислали з м. Курахово Донецької області, упакованим в коробку разом з підставкою, пультом дистанційного керування, БЖ та інструкцією. Причина - на екрані з'явилися дві вертикальні смуги, тому імовірно знадобиться ремонт матриці в телевізорі Соні. Як з'ясувалося, під матрицю потрапила сеча кота, користувач відправив телевізор по гарантії, там сказали, що причиною несправності могла стати блискавка і бита матриця, тому ремонт робити відмовилися, оскільки це не гарантійний випадок.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На екрані ТБ Соні дійсно дві, досить тонкі смужки. Та, що лівіше, трохи товща і вона синього кольору, правіше - ще тонше і вона жовтого кольору (відмінно видно на світлині №1 та 3). Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, вдалося встановити, що ремонт матриці в телевізорі Соні неминучий, окрім того, він буде складним та дорогим, оскільки доведеться міняти її елементи.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замовили елементи матриці, які підлягали заміні. Такий по складності ремонт виконувався з використанням спеціального обладнання. Після ремонту LED матриці в телевізорі Соні смужки повністю зникли (див. світлтну №2). На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом з новими деталями, що були замінені в телевізорі Соні, ціна ремонту становила 5000 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку причина виникнення даної несправності, яка потребувала дорогого ремонту, очевидна. Це потрапляння під матрицю Соні рідини (сечі домашнього вихованця). А оскільки в сучасних телевізорах, і Соні не виняток, матриця та її драйвер максимально чутливі до такого роду механічних впливів, це і призвело до такого дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано продумати питання про розміщення пристрою вище на стіні, щоб кіт не міг на нього застрибнути. Уникати надалі попадання на екран будь-якої рідини, в тому числі води під час чищення екрану.

ремонт телевізора Sony KD-49XD8005
ремонт телевізора Sony KD-49XD8005
ремонт телевізора Sony KD-49XD8005
ремонт телевізора Sony KD-49XD8005

Коментувати