Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка, що світиться та багато тріщин на екрані Sharp LC-40CFE6452E, заміна матриці телевізора Шарп.

Закінчення ремонту: 27.02.2020
Замовлення №: 00058
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Шарп LC-40CFE6452E, зібраний у Польщі, наділений 40-дюймовою LED матрицею, відрізняється відмінною якістю зображення та звуку, а також наявністю цілого ряду функцій. Модель з підтримкою Smart TV, має бездротовий модуль WI-Fi, завдяки платформі Aquos Net+ гарантується прямий доступ до численних програм, включаючи YouTube, Twitter та медіатеки ТБ каналів. Спектр можливостей розширюється за рахунок таких роз'ємів як 3 HDMI, 2 USB, Ethernet (RJ-45), SCART, CI слот, D-sub, композитний та компонентний входи, аудіовхід, роз'єм для навушників, оптичний вихід, вхід для антени.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібна заміна матриці телевізора Шарп, яка розбита. На прийманні він розповів, що попри те, що телевізор з моменту придбання (2015 рік) використовувався на стіні, діти, бігаючи та дуріючи чимось потрапили по екрану, на якому відразу ж повністю зникло зображення, з'явилася дірка, що світиться та тріщини. Він негайно телевізор вимкнув та почав шукати шляхи вирішення проблеми. Оскільки ця модель з гарною якістю зображення та тими функціями, які розглядалися при її виборі, до того ж польського складання, замовник хоче, щоб було виконано ремонт із заміни нової матриці.

✓ Діагностика сервісним центром

Через сильний удар матриця цього телевізора повністю вийшла з ладу, на ній велика, трохи продовгаста дірка, від якої в різні боки багато дрібних тріщин, що візуально чимось нагадують квітку. Також по всій матриці довгі глибокі тріщини. У правому нижньому кутку невелика сіра пляма невизначеної форми. Біля правої бічної рамки посередині велика пряма тріщина (всі дефекти, що з'явилися внаслідок удару, видно на перших трьох світлинах). У ході проведеної діагностики точно визначили, що заміна матриці телевізора Шарп буде актуальною.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед ми домовилися з постачальниками про придбання потрібної нової панелі. Після її отримання телемайстри демонтували розбиту деталь, а оскільки ми маємо великий досвід роботи з виконання подібних ремонтів, тому при заміні матриці телевізора Шарп були враховані всі нюанси. На останній світлині добре видно, що після ремонту та всіх налаштувань цей телевізор не тільки виглядає, як новий, а й із чудовою якістю зображення. На нову матрицю та ремонт із її заміни клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни нової матриці з наступними налаштуваннями, з урахуванням її вартості, обійшовся замовнику 5800 грн.

✓ Причини несправності

Причина виходу з експлуатації цього телевізора від популярної компанії Шарп досить банальна. Це удар по екрану, який за своєю конструкцією досить тонкий, тому не витримує жодних механічних впливів. А в цьому випадку, судячи з дірки, що з'явилася, удар був досить сильний. Це негативно вплинуло на роботу телевізора, унеможливлюючи його перегляд.

✓ Рекомендації сервісного центру

Це було правильне рішення з боку користувача виконати заміну нової панелі у телевізорі Шарп, який відрізняється якістю та надійністю. Замовнику рекомендовано поговорити з дітьми та пояснити їм, як правильно поводитися з відремонтованим телевізором. Надалі уникати будь-яких контактів з новою матрицею, яка також, як і попередня, схильна до виникнення механічних дефектів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.