Чорний екран і не видно картинки в телевізорі LG 32LB570V, ремонт світлодіодної підсвітки телевізора.

Замовлення №: 
90341
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий телевізор з лінійки доступних Smart TV (WebOS) 2014 року - Елджі 32LB570V наділений світлодіодною LED підсвіткою, IPS матрицею з роздільною здатністю Full HD, частотою розгортки 100 Гц, а також актуальним цифровим (DVB-T2, DVB-C, DVB-S2) тюнером. Двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт відповідає за кристально чисте звучання.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор доставлено в нашу майстерню через те, що на ньому не має зображення та екран чорного кольору. Такі «симптоми» вказують на те, що буде потрібно ремонт світлодіодної підсвітки телевізора, що має  підтвердити попередня діагностика. Якщо на матрицю направити яскравий промінь світла, то зображення хоча і слабо, але все ж проглядається.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб виконати діагностику та подальший ремонт світлодіодної підсвітки телевізора необхідно розібрати пристрій, після чого з'ясувалось, що в ньому використовується плата MAIN BOARD EAX65610905 (1.0) з ТВ-тюнером EBL61400501. Після того, як майстер зняв світлофільтри та розсіювач, йому вдалося дістатися до підсвітки, що складається з трьох планок, на кожній з яких по 6 світлодіодів (фото № 3). Протестувавши всі 18 SMD LED світлодіодів, з'ясувалося, що в ліхтарі матриці, на якій знаходяться планки (стринги) зі світлодіодами, кілька з них перегоріли.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту світлодіодної підсвітки ЖК телевізора потрібно спеціальне обладнання для перепайки поламаних SMD LED світлодіодів. В результаті ремонту підсвітка максимально рівномірна по всьому периметру матриці (добре видно на фото№4).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна ремонту по заміні поламаних світлодіодів склала 1400 грн.

✓ Причини несправності: 

Як показує багаторічна практика, головна причина виникнення такої несправності, як в нашому випадку - перегляд ТВ з високою яскравістю. В результаті, через деякий час, починає вигоряти LED підсвітка, що призводить до неминучого та дорогого ремонту. Даний випадок гарне підтвердження цього.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Телемайстер, що виконував ремонт описаний вище, рекомендував замовнику при подальшому перегляді телевізора не робити занадто високу яскравість, краще, навпаки її зменшувати.

ремонт світлодіодноъ підсвітки телевізора LG 32LB570V
ремонт светодиодной подсветки телевизора LG 32LB570V
ремонт светодиодной подсветки телевизора LG 32LB570V
ремонт светодиодной подсветки телевизора LG 32LB570V

Коментувати