Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через сильний удар розбита матриця в телевізорі Sony KD-55XF9005, замінити матрицю на телевізорі Соні.

Закінчення ремонту: 02.10.2019
Замовлення №: 90627
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» телевізор з 55-дюймовою матрицею Соні KD55XF9005BR2 має металевий корпус зі спеціальними нішами, куди можна ховати кабелі та настінним кріпленням. Особливістю даної моделі є встановлена ОС Android 8 Oreo, завдяки якій забезпечується широкий спектр користувацьких можливостей.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник із м. Одеса попросив замінити матрицю на телевізорі Соні, тому надіслав його до нашого сервісного центру, добре упакованого в оригінальну коробку з пінопластом (добре видно на світлині №5). З його розповіді з'ясували, що телевізор використовувався на «рідній» підставці та був встановлений на спеціальну тумбу. Ненароком по матриці вдарили, через що тепер її необхідно замінити, оскільки вона повністю зіпсована.

✓ Діагностика сервісним центром

Через удар, який припав біля нижньої рамки, трохи правіше за логотип Соні, утворився невеликий скол, від якого в різні боки тріщини, деякі досить довгі. На матриці з'явилося багато вертикальних різноколірних стовпців різної ширини (добре видно на світлині №1). В такому випадку замінити матрицю на телевізорі Соні необхідно ще й тому, що вздовж усієї нижньої рамки з'явилися ледь помітні горизонтальні лінії. Попри всі вищезгадані дефекти, при включенні телевізора на матриці є зображення (див. світлини №2 та 3).

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб замінити матрицю на РК телевізорі Соні знадобилася нова панель, яку довелося замовляти. Після її отримання телемайстри акуратно розібрали телевізор та зняли розбиту деталь. Тільки після цього вдалося її результативно замінити на нову. Зроблено всі відповідні налаштування зображення, воно відмінної якості, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. Після ремонту телевізор був упакований у ту саму коробку з пінопластом та відправлений замовнику. Йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Замінити нову матрицю у телевізорі Соні з наступними налаштуваннями коштувало 15000 грн.

✓ Причини несправності

Телевізор від відомого виробника Соні, причому з такою великою матрицею, яка тонка та тендітна, дуже сильно схильний до різних механічних впливів. Даний приклад добре демонструє той факт, що через удар матриця повністю вийшла з ладу та відновленню не підлягала, відповідно її довелося замінити, що вимагало чималих фінансових витрат.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося замовити нову панель та замінити у телевізорі Соні, замовнику рекомендовано поводитися з ним максимально акуратно. Не допускати надалі жодних контактів із матрицею, берегти її від ударів, натискань чи інших механічних впливів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.