Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через пошкодження тріщини на екрані телевізора LG 43UK6470PLC, потрібно поміняти екран у телевізорі.

Закінчення ремонту: 01.02.2020
Замовлення №: 90827
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖІ 43UK6470 – це 43-дюймовий 4К телевізор, зібраний у 2019 році (Корея). Модель примітна високою роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, в ній використовується технологія штучного інтелекту LG TninQ. Телевізор з широкими кутами огляду та підтримкою функції Smart TV під керуванням ОС WebOS, що доповнена можливостями інтегрованого медіаплеєра, CI слота, функцій Time Shift та масштабування зображення аж до 4К. З роз'ємів та портів можна виділити 3 HDMI, 2 USB 2.0, компонентний вхід, композитний вхід та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нас за допомогою, потрібно поміняти екран у телевізорі, на якому через неакуратне поводження з'явилися механічні дефекти. На прийманні від нього дізналися, що ця несправність трапилася не спеціально, а випадково, через незручний рух екран виявився розбитим, з'явилися тріщини та зображення взагалі зникло. Оскільки телевізор практично новий (нещодавно придбаний) замовник подумав, що поміняти на ньому екран у фінансовому плані буде вигідніше, ніж купувати новий телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що удар був біля верхньої рамки, тут з'явилися тріщини, які розходяться в різні боки. Ліворуч довга глибока тріщина пройшла через весь екран та закінчується в нижньому лівому кутку. Вгорі видно різноколірні розводи з переважанням фіолетового кольору. Ще дві довгі тріщини вздовж верхньої рамки. На нижній довгій тріщині кругла темна пляма (на перших трьох світлинах добре видно всі механічні пошкодження, що з'явилися). Решта екрану темного кольору. У цій ситуації можна та необхідно поміняти екран у телевізорі.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб такий ремонт став можливим, насамперед потрібно було замовити та купити новий ідентичний екран. Ми змогли це зробити, тому після його отримання телемайстри розібрали телевізор, зняли розбиту панель, а на її місце встановили нову. Після виконання всіх налаштувань зображення на екрані відмінної якості (див. світлину №4). На цій світлині добре видно, що новий екран покритий захисною плівкою. З усього видно, що потрібно було поміняти екран у телевізорі - це правильне рішення, тому що тепер він повністю в робочому стані та при правильній експлуатації зможе пропрацювати досить тривалий час. На новий екран та ремонт по його заміні замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Поміняти в телевізорі новий екран замість розбитого + налаштування коштувало замовнику 7800 грн.

✓ Причини несправності

Необережне, неправильне, неакуратне поводження із сучасним телевізором, у якого екран за своєю конструкцією відрізняється максимальною тонкістю – є головною причиною виникнення подібних проблем та як результат, дорогого ремонту, коли потрібна заміна нового екрану.

✓ Рекомендації сервісного центру

Поводитися з відремонтованим телевізором максимально дбайливо та акуратно! Уникати контактів із новою матрицею! Перед використанням телевізора рекомендовано зняти з екрана захисну плівку (як це правильно зробити можна побачити на малюнку в нижньому правому кутку).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.