Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Була проблема з зображенням, потім воно пропало повністю в Samsung UE40J5530, телеремонт Самсунг.

Закінчення ремонту: 22.08.2019
Замовлення №: 90025
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий (102 см) РК LED телевізор Самсунг UE40J5530AU, який увійшов в лінійку 2016 року, наділений функцією Smart TV (доступ в інтернет). Модель з хорошим набором роз'ємів та портів, включаючи AV, компонентний, два HDMI, MHL, USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi. Кут огляду становить 178 градусів, а за якість звучання відповідає вбудована акустична система, що складається з двох динаміків по 10 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор Самсунг надійшов із заявленою несправністю - спочатку була проблема з зображенням, потім воно пропало повністю. Разом з телевізором він приніс в сервісний центр підставку. Оскільки ми виконуємо телеремонт Самсунг, тому прийняли телевізор в роботу. Як виявилося, в телевізорі сірий екран, після появи зображення є тільки заставка.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати телеремонт Самсунг, пристрій повністю розібрали та з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця CY-GJ040BGSV1V, шлейфи матриці BN96-30783B, блок живлення BN44-007D3G з трансформатором LPD8D-4LM, Wi-Fi модуль BN59-01174D (WIDT30Q), а також плата T-CON RUNTK 5538TP та Main Board BN41-02353B (BN94-09121B), в роботі яких виникли проблеми, відповідно телеремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку нам вдалося відновити працездатність плат T-CON та Main Board на компонентному рівні. Для такого телеремонта Самсунг знадобилося перепаювання багатьох компонентів, включаючи резистори, діоди, конденсатори, мікросхеми. Було здійснено налаштування в сервісі (див. світлину №5). Після телеремонту телевізор від відомого виробника Самсунг повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Телеремонт по відновленню плат T-CON та Main Board, а також виконання налаштувань коштували замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в телевізорі від відомого та популярного виробника Самсунг були проблеми із зображенням, стало те, що з ладу вийшли такі головні компоненти, як плата T-CON (контролер матриці). Саме вона є незалежним від команд з центрального процесора пристроєм, що відповідає за перетворення відеоданих, які передаються з Main Board (яка теж виявилася несправною), в сигнали, зрозумілі телевізійній РК матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного телеремонта, на який видана гарантія, замовнику рекомендовано поводитись з телевізором Самсунг вкрай дбайливо, можливо є сенс трохи збавити в налаштуваннях яскравість. Якщо з'являться якісь збої в роботі, негайно звернутися до фахівців, які зможуть правильно визначити проблему та виконати телеремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.