Була проблема з зображенням, потім воно пропало повністю в Samsung UE40J5530, телеремонт Самсунг.

Замовлення №: 
90025
✓ Пристрій, виробник, модель: 

40-дюймовий (102 см) РК LED телевізор Самсунг UE40J5530AU, який увійшов в лінійку 2016 року, наділений функцією Smart TV (доступ в інтернет). Модель з хорошим набором роз'ємів та портів, включаючи AV, компонентний, два HDMI, MHL, USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi. Кут огляду становить 178 градусів, а за якість звучання відповідає вбудована акустична система, що складається з двох динаміків по 10 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор Самсунг надійшов із заявленою несправністю - спочатку була проблема з зображенням, потім воно пропало повністю. Разом з телевізором він приніс в сервісний центр підставку. Оскільки ми виконуємо телеремонт Самсунг, тому прийняли телевізор в роботу. Як виявилося, в телевізорі сірий екран, після появи зображення є тільки заставка.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконувати телеремонт Самсунг, пристрій повністю розібрали та з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця CY-GJ040BGSV1V, шлейфи матриці BN96-30783B, блок живлення BN44-007D3G з трансформатором LPD8D-4LM, Wi-Fi модуль BN59-01174D (WIDT30Q), а також плата T-CON RUNTK 5538TP та Main Board BN41-02353B (BN94-09121B), в роботі яких виникли проблеми, відповідно телеремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такому випадку нам вдалося відновити працездатність плат T-CON та Main Board на компонентному рівні. Для такого телеремонта Самсунг знадобилося перепаювання багатьох компонентів, включаючи резистори, діоди, конденсатори, мікросхеми. Було здійснено налаштування в сервісі (див. світлину №5). Після телеремонту телевізор від відомого виробника Самсунг повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Телеремонт по відновленню плат T-CON та Main Board, а також виконання налаштувань коштували замовнику 1600 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною того, що в телевізорі від відомого та популярного виробника Самсунг були проблеми із зображенням, стало те, що з ладу вийшли такі головні компоненти, як плата T-CON (контролер матриці). Саме вона є незалежним від команд з центрального процесора пристроєм, що відповідає за перетворення відеоданих, які передаються з Main Board (яка теж виявилася несправною), в сигнали, зрозумілі телевізійній РК матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного телеремонта, на який видана гарантія, замовнику рекомендовано поводитись з телевізором Самсунг вкрай дбайливо, можливо є сенс трохи збавити в налаштуваннях яскравість. Якщо з'являться якісь збої в роботі, негайно звернутися до фахівців, які зможуть правильно визначити проблему та виконати телеремонт.

ремонт телевізора Samsung UE40J5530AU
ремонт телевізора Samsung UE40J5530AU
ремонт телевізора Samsung UE40J5530AU
ремонт телевізора Samsung UE40J5530AU
ремонт телевізора Samsung UE40J5530AU

Коментувати